Oświetlenie

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Oświetlenie

Post autor: Dominika »

Cześć, jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu w którym znajdziecie świetnej jakości żarówki to polecam zerknąć w ofertę amper/pl/zarowki-led . Ja zamawiałam ostatnio zestaw nowych ledów do lamp ale również do świateł, które zawieszałam aby przystroić dom.

falla
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 01, 2020 4:14 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: falla »

Miejscem,które warto odwiedzić w pierwszej kolejności jest swiatdomu/com/oswietlenie
Znajdziecie tu szeroką gammę produktów pasujących do każdego wnętrza i stylu pomieszczenia.Są tu lampy,reflektory,taśmy led, oświetlenie meblowe i dekoracyjne.Dzięki nim można we własnym domu stworzyć wyjątkową atmosferę,sprawić,że wnętrze będzie nowoczesne i oryginalne.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: Domis3223 »

Jeśli szukasz oświetlenia, to polecam sklep sklep.emibig/com/pl/, jest to bardzo fajny sklep z szerokim wyborem różnych lamp, halogenów, kinkietów i wszystkiego, co oświetli nasz dom. Kupisz u nich lampy w bardzo różnych stylach, także bez problemu dostaniesz cos odpowiedniego do swojego domu czy mieszkania.

Kobietaewka77
Posty: 20
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:11 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: Kobietaewka77 »

Szukam odpowiedniego oświetlenia do swojego magazynu i reszty firmy, jednak na magazyn by musiało być jakieś oświetlenie przemysłowe, jedno co znalazłam to sklep sklep.co-unity.eu/, gdzie możemy kupić, lampy przemysłowe, lampy uliczne, oraz żarówki, jednak nie miałam jeszcze z tym styczności i nie wiem, czy warto.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: roomia »

Jak szukacie pomysłów na oświetlenie to odsyłam do artykułu elementarzprojektanta/pl/jak-wybrac-tasmy-led/ . Można tu znaleźć informacje i inspiracje odnośnie tego jak wykorzystać taśmy led do podświetlenia wńętrza

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Oświetlenie

Post autor: Kamila »

Jeśli interesuje Was wysokiej jakości oświetlenie led producent takiego oświetlenia - firma TOPMET - na pewno spełni Wasze oczekiwania. Firma ta działa na rynku już od 1989 roku, więc może się pochwalić niemałym doświadczeniem. W jej ofercie znajdziecie linie świetlne led, profile aluminiowe led oraz oprawy oświetleniowe. Polecam ;)

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: nata29 »

Na pewno warto zerknąć sobie tutaj elmarco/pl/oferta/miejsce-uzytkowania-zewnetrzne/latarnie-uliczne . Jest tam ciekawy namiar na sklep, który posiada bogatą ofertę, jeśli chodzi o oświetlenie zewnętrzne, ale nie tylko. Mają również w sprzedaży lampy wewnętrzne. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: Oświetlenie

Post autor: Majeczka8 »

Na pewno na tej stronie tutumi/pl/lampa-sufitowa-wiszaca-szklana-zielona-app465-1cp.html znajdziecie ciekawe lapy wiszące. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb. Lampa musi być idealnie dobrana do danego oświetlenia i przede wszystkim powinna pasować do aranżacji.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: wiktoriaula »

Jeśli szukacie coś do nowoczesnego wnętrza to koniecznie zajrzyjcie na stronę sklep.kaja/com/pl/kinkiet-k-4858-z-serii-lambert-p-28092.html. Wykonany wyłącznie z produktów wysokiej jakości kinkiet, dzięki swojej metalowej konstrukcji jest solidny i trwały, a tym samym będzie się świetnie prezentować przez wiele lat. Można go zakupić w bardzo dobrej cenie, idealnie wpasuje się do sypialni czy salonu.

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: dzieciaczek »

Zanim zacznę szukać jakiegoś bardziej sprawdzonego sklepu z oświetleniem to muszę się w końcu na jakieś oświetlenie zdecydować a to wcale takie łatwe nie jest. Dlatego też poprosiłam o pomoc przyjaciółkę, bo jednak we dwie znacznie szybciej można trafić na coś nowoczesnego. I tak też między innymi znalazłam takie listwy led sufitowe oswietleniowki/pl/listwy-led-oswietleniowe-sufitowe,c161.html które nie powiem mogą stanowić świetny dodatkowy element dekoracyjny.

ODPOWIEDZ