Przedpokój

Stopyrek
Posty: 20
Rejestracja: pn kwie 13, 2020 1:06 am

Przedpokój

Post autor: Stopyrek »

Jakie meble powinny znaleźć się w przedpokoju?

Bansala
Posty: 70
Rejestracja: pt sty 31, 2020 6:39 pm

Re: Przedpokój

Post autor: Bansala »

W przedpokoju powinny znajdować się tylko takie meble i sprzęty, które są w nim naprawdę niezbędne. Wieszak na ubrania, ew. szafa, szafki na buty, lustro, półki na kapelusze... Jak to wszystko poustawiać znalazłam ciekawe porady specjalistów projektantów wnętrz z Dream Design na iszczecinek/pl/pl/651_materialy_partnera/21971_pomysly-na-przedpokoj-w-domu-i-w-bloku---podpowiada-projektant-wnetrz-krakowa.html

Bansala
Posty: 70
Rejestracja: pt sty 31, 2020 6:39 pm

Re: Przedpokój

Post autor: Bansala »

W przedpokoju powinny znajdować się tylko takie meble i sprzęty, które są w nim naprawdę niezbędne. Wieszak na ubrania, ew. szafa, szafki na buty, lustro, półki na kapelusze... Jak to wszystko poustawiać znalazłam ciekawe porady specjalistów projektantów wnętrz z Dream Design na iszczecinek/pl/pl/651_materialy_partnera/21971_pomysly-na-przedpokoj-w-domu-i-w-bloku---podpowiada-projektant-wnetrz-krakowa.html

beciaxyz
Posty: 118
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Przedpokój

Post autor: beciaxyz »

Moim zdaniem w przedpokoju nie może zabraknąć szafki na buty do przechowywania obuwia. Na sklepabcmeble/pl/455-szafki-na-buty-do-przedpokoju znajdziecie tego typu meble z przeznaczeniem do przedpokoju właśnie :)

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Przedpokój

Post autor: Draksa1981 »

Przedpokój to ważna część domu, gdyż to on rzuca się pierwszy w oczy, podczas wizyty gości. Jakiś czas temu zrobiliśmy tam remont. Zakupiliśmy tam dwie wąskie szafy na obuwie w edinos/pl/, dodatkowo ozdobny wieszak, gdyby ktoś chciał powiesić odzież wierzchnią. Jeszcze planujemy zakupić tam jakieś większe lustro i pufkę do zmiany obuwia.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Przedpokój

Post autor: Aśka »

Cóz a co powiecie na temat jakiś fajnych i ciekawych produktów na sklep.sotbe/com/ ? Ja własnie tam zamierzam kilka rzeczy kupić :) bo widze ze baterie mają porzadne

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Przedpokój

Post autor: Draksa1981 »

W przedpokoju mamy dużą szafę, która stanowi naszą garderobę. W ostatnim czasie kupiłam bardzo dużo fajnych ciuchów na stronie pokato/pl/moda, obawiam się jednak, że za kilka miesięcy garderoba może okazać się zbyt mała. Musze zrobić przegląd szafy i wyrzucić wszystko co niepotrzebne.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Przedpokój

Post autor: jankat »

Warto zastanowić się, czy w przedpokoju lepiej nie sprawdzi się szafa na wymiar :) Na leksykon-budownictwa/pl/szafa-na-wymiar-czy-ze-sklepu/ dowiecie się, w jaki sposób wybrać ten mebel.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Przedpokój

Post autor: emeraldlady »

Jak myślicie, jakie akcesoria do szaf w przedpokoju sprawdzą się najlepiej? Niestety, nie mam miejsca na ubrania w sypialni.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Przedpokój

Post autor: Annika »

Doskonałej jakości szafy przesuwne na wymiar wykona wam firma Meble Robko z Twardogóry meblerobko/pl/szafy.html U nas fantastycznie się spisali, szafy są pojemne, funkcjonalne, ładnie wyglądają a my nie przepłaciliśmy za nie, także lepiej trafić nie mogliśmy. Z tej samej firmy zresztą mamy kuchnię na wymiar i tak samo bardzo nas ona cieszy.

ODPOWIEDZ