Jakie jest wasze hobby

Maza
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:13 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: Maza »

Ja ostatnio mocno zastanawiam się nad tym, żeby kupić akwarium do domu. Myślałam, że to drogie hobby, a okazuje się, że w tym sklepie: trzmiel/com/pl/akwarystyka-morska można skompletować cały zestaw i nie stracić przy okazji majątku.
W dodatku oferują fachową pomoc, jeśli chodzi o projekt i aranżację, więc jako laik mogę liczyć na to, że uda mi się stworzyć coś naprawdę niezwykłego!

alicjagr
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 27, 2020 7:29 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: alicjagr »

Bardzo ciekawym hobby, a przy okazji nawet dochodowym może być na przykład projektowanie i wycinanie dowolnych projektów w papierze, foli i materiale.
Aby móc rozpocząć z tym przygodę warto zapoznać się z podstawowymi informacjami: wycinarnia/pl/porady/cricut-maker-co-warto-wiedziec/
Taki ploter kupujemy w zestawie i tutaj polecam Cricut. Pozwala wycinać nawet na grubym materiale jakim jest skóra.
W zestawie znajdziemy z kolei pakiet 25 wzorów, podręcznik oraz trochę akcesoriów: ostrza, maty.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: profesjonalna »

Na pewno się ze mną zgodzicie, że to temat rzeka, prawda? Jesteśmy różni i na pewno mamy różne zainteresowania. Dlatego ja się cieszę, że mogę takie equishop/com/pl/23-kask-jezdziecki-kask-do-jazdy-konnej kaski wam pokazać. Właśnie będę je kupować synowi. Pokochał konie i chce na nich jeździć. Piękna sprawa, moim zdaniem.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: litovelek »

Tak naprawde lubię czytać ale czytać to głównie lubię właśnie wiadomości i newsy, zazwyczaj siedzę na niezalezna/pl mają najlepsze i najbardziej konkretne informacje, jeżeli chodzi o covid czy o polityke

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chodzi o księgarnię i podręczniki szkolne to mogę polecić to miejsce taniaksiazka/pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2020-2021-ksiegarnia-internetowa-a-562.html. Można załapać się na spore zniżki, więc dlatego Wam polecam, bo naprawdę warto tam zajrzeć.

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: mamonka »

Rok temu zakochałam się w jeździe konnej. :) Kiedyś się bałam koni, i ogólnie takiego sportu, ale w prezencie dostałam lekcje jazdy konnej i się skusiłam. :) Teraz jestem prawdziwą miłośniczką i nawet w sklepie cavalleriatoscana/pl/ kupiłam sobie już specjalne ciuchy. :)

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: kochanka »

Ja lubię oglądać filmy, jak mam czas to z chęcią odpalam jakieś różne produkcje. Teraz czekam na jutrzejszy dzień, bo 22 lutego rozpoczyna się Festiwal Kultury Narodowej Pamiętać i Tożsamość w wersji on-line z ponad 100 produkcjami w kilku kategoriach.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: jankat »

Mój mąż najbardziej interesuje się off-roadem i jak tylko ma wolną chwilę jedzie w trasę :) Ostatnio nawet wyposażył swój samochód terenowy w odpowiednią wyciągarkę, którą kupił na terenowiec/pl/pl/482-wyciagarki-elektryczne-230v :)

Kejsi0
Posty: 17
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:43 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: Kejsi0 »

Widzę wiele ciekawych hobby, ja lubię robić nowe rzeczy, stale się rozwijać, uczyć:) Obecnie gram na kilku instrumentach, z różnym skutkiem ale cały czas się uczę:) Znalazłam tak sklep muzyczny polska, w dobrej cenie można tak kupić online przeróżne instrumenty muzyczne. Warto też zarazić taką pasją swoje dzieci:)

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: wiktoriaula »

Ostatnio można zauważyć, że spora ilość osób zaczęła odstresowywać się podczas oddawaniu się np. rysowaniu czy malowaniu. Jeśli macie w tej kwestii jakieś talenty to może kurs malarstwa w Krakowie sprawdziłby się idealnie. Panuje tam bardzo rodzinna atmosfera, a podczas zajęć można naprawdę sporo się nauczyć. Można tam uczęszczać np. z bliską osobą i wspólnie realizować się malując.

ODPOWIEDZ