Jakie jest wasze hobby

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Jakie jest wasze hobby

Post autor: Pańcia »

Zastanawiam się jakie jest wasze hobby i co lubicie robić w tym wolnym czasie ? Bo ja staram się jak najwięcej czytać książek. Teraz zaintrygowała mnie tematyka ewolucjii i darwinizmu dlatego książka Ikony ewolucji. Nauka czy mit J. Wellsa, jaką En Arche wydało była dla mnie strzałem w dziesiątkę. Wiem, ze jeszcze bardziej bedę zgłębiać ten temat.

fantazja
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 12, 2020 9:48 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: fantazja »

Wiele osób szuka swojego hobby. Myślę, że ciekawą pasją jest filatelistyka czyli zbieranie znaczków. Niektórzy mają ich naprawdę dużo. Ciekawą ofertę znalazłam w sklepie HanMart. Można ta kupić między innymi pakiety filatelistyczne i pojedyncze znaczki. Oczywiście trzeba do tego sporo cierpliwości, ale jestem pewna, że warto. Kolekcja wygląda przepięknie.

terenia
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: terenia »

Jeżeli chodzi o mnie to ja interesuje się sportem. Nie tylko oglądam różne mecze etc. Ale i też sama dużo trenuje, nawet swoją rodzinę aktywizuje. W końcu ruch to czyste zdrowie. A jest wiele sposobów na to, żeby atrakcyjnie spędzić czas w aktywnej formie. Zobaczcie tutaj powerman/com/pl/229-gry-i-zabawy jak wiele można kupić artykułów do sportowych zabaw, czy gier. Można je fajnie wykorzystać.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: Kamila »

Ja na przykład w wolnym czasie uczę się języków obcych ;) Uważam, że sam angielski nie wystarczy i warto też poznać inne języki. Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje najróżniejsze kursy językowe na różnym stopniu zaawansowania. Jej pełna oferta jest dostępna na stronie internetowej profi-lingua/pl/. Jeśli ktoś z Was również chciałby zacząć uczyć się języków, to polecam tam zajrzeć ;)

Tati17
Posty: 16
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 12:05 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: Tati17 »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem takiego sprzętu gitaraibas/pl/ukulele-sopranowe-koncertowe i powiem Wam, że chyba się zdecyduję bo znajomi bardzo sobie chwalą to miejsce i mówią, że są tu produkty wysokiej jakości w świetnej cenie.

Awatar użytkownika
TeraNegron
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 12, 2020 6:30 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: TeraNegron »

Bardzo przydatny wątek tutaj utworzyłeś. Wielu z pewnością z tego skorzysta.
Rozkosz jest jak pszczoła - miodu trochę, a żądła i boleści wiele.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: nero »

Motocykle, jedyne co, to brakuje na to czasu, plus nie mam własnej maszyny. Ale od czego są wypożyczalnie? Jak mamy z mężem trochę wolnego, to wynajmujemy motocykle od firmy Abacus Motorcycle Rental z Warszawy abacusbikes/pl/rezerwacja/rac-etap-1/. Oni maja świetne ceny, fajne warunki najmu, dobre maszyny, zdecydowanie ich polecam.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: oran »

Ja jak mam chwilkę, to zajmuję się rękodziełem. Dzieci mi czasem pomagają, ale gdy chcę wykonać jakieś ładniejsze prace, na przykład obraz na ścianę, to maluję je sama. Wszystkie potrzebne mi materiały znajduję w sklepie internetowym LoveArt loveart/pl/pol_m_Plastyczne_Akcesoria_Podobrazia-6320.html. Tam mają mega produkty, szeroki asortyment i najlepsze ceny, polecam.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: modnisia34 »

Ja uwielbiam czytać i polecam taką formę spędzania wolnego czasu każdemu. Oczywiście trzeba mieć sprawdzoną księgarnię z dużą liczbą pozycji jak na przykład ta taniaksiazka/pl/t/ksiazki-z-motywem-lgbt Znajdziesz tam wszystko o czym pomyślisz w atrakcyjnej cenie i z szybką dostawą.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: sepa »

Mój syn kolekcjonuje tablice rejestracyjne z rożnych krajów, ma je na ścianie w pokoju i powiem szczerze, że wygląda to fajnie, a do tego mały się cieszy jak dostanie nowy okaz :). Tablice kupujemy mu ze sklepu internetowego DERPOL tablicerejestracyjne.eu/oferta/tablice-rejestracyjne/. Oni mają super ceny, ekonomiczne, no i tablice z całego świata, więc coraz mu nowa kupujemy, polecam :).

ODPOWIEDZ