Modne rzeczy

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Modne rzeczy

Post autor: kasiunia »

Wszyscy lubimy dobrze wyglądać i dobrze się czuć w naszym odzieniu. Nie dotyczy to tylko nas kobiet. Panowie wcale nie ustępują w zakupach ciuchów. Mój brat wcale nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. W ostatnim czasie kupił sobie te oto spodnie męskie - dstreet/pl/product-pol-40192-Spodnie-meskie-jeansowe-joggery-niebieskie-Dstreet-UX3575.html .To tak zwane joggery ,bardzo wygodne i uniwersalne. Najważniejszą kwestią jest to ,że jest zadowolony.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Modne rzeczy

Post autor: paulajanicka »

Moda jest bardzo szerokim pojęciem, a co jakiś czas wraca jak bumerang. Jeśli podobają się wam plisowane spódnice, ale nie do końca wiecie jaka bluzka do plisowanej spódnicy będzie pasowała najbardziej to koniecznie przeczytajcie artykuł. Wybór jest spory. Wiele kobiet stawia na topy w kolorze spódnicy, gdyż razem tworzy to spójny efekt sukienki, podkreśla atuty sylwetki i nada się na randkę czy imprezę.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Modne rzeczy

Post autor: wiktoriaula »

Chcesz wyglądać modnie w pracy, ale jednocześnie chcecie wyglądać kobieco i elegancko? Na stronie zwierciadlo/pl/moda/528836,1,ubrania-do-pracy-wygodne-i-praktyczne-stylizacje-od-mohito-zdjecia-i-inspiracje.read możecie znaleźć wygodne i praktyczne rozwiązania ubrań. Nie lubicie sukienek ani spódnic? W tym wypadku świetnie sprawdzą się damskie garnitury.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Modne rzeczy

Post autor: soya »

Jakby za to was interesowały modne buty i w dodatku markowe, i jeszcze w mega korzystnej cenie. To mogę wam podpowiedzieć, że bardzo atrakcyjne oferty ma hurtownia obuwia damskiego outletboxx/com i u nich opłaca się faktycznie rozglądnąć. U nich możecie kupować obuwie nawet w gotowych boxach, a więc kilka par w jednym pudełeczku.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Modne rzeczy

Post autor: furka »

Czy ktoś tak jak ja jest fanką wysokich szpilek? Kiedy tylko mogę, chodzę w takich butach :) Pod adresem: https://www.noworudzianin.pl/WWW/2023/0 ... ej-pasuja/ jest artykuł, który podpowiada z czym łączyć czarne szpilki. Na pewno skorzystam z tych porad.

banana
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Modne rzeczy

Post autor: banana »

Dla mnie "modnie" oznacza "wygodnie", szczególnie w przypadku butów. Znalazłam genialny sklep z mega kobiecymi, skórzanymi szpilkami - Manufaktura Obuwia. Są bardzo wygodne - nie czuję, że je noszę :) Niedawno zamawiałam kolejną parę i dostałam świetny lakier do obcasów! Szczerze polecam, już nie kupuję szpilek w innych sklepach

ODPOWIEDZ