Altany do ogrodu

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Altany do ogrodu

Post autor: oran »

Drewniane są fajne, ale trzeba dobrze drewno zabezpieczyć i uważać na nie. U nas w drewnianej znalazły się korniki i niestety potrzebowaliśmy pomocy od profesjonalistów. Zatrudniliśmy firmę Mr Service z Gdańska ochronadrewna.eu/Oferta/. Oni profesjonalnie zajęli się naszym problemem. Po kornikach nie ma już śladu, a dodatkowo zabezpieczyli naszą drewnianą altanę na przyszłość. Spisali się super, w dobrej cenie i szybko, polecam.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Altany do ogrodu

Post autor: sepa »

A my mamy drewnianą altanę i nic złego się z nią nie dzieje :). Altankę wykonała nam na zamówienie firma Dremeno ze Śląska dremeno/pl/. Oni mają super fachowców, bardzo dobre ceny, no i samo wykonanie jest przepiękne. Uważam, że lepiej nie mogliśmy trafić. Altankę wykonali na czas, jest dobrze zbudowana, przytulna, idealna do naszego ogrodu, polecam.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Altany do ogrodu

Post autor: Tiburowski »

My zdecydowaliśmy się na altanę namiotową, co jest tanim, ale dobrym rozwiązaniem. Do tego zamówiliśmy komplet mebli ogrodowych od firmy Kazet kazet-meble/pl/komplety-piwne-z-oparciem/ . W tym połączeniu jest to idealne rozwiązanie na małe biesiadne wieczory przy grillu.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Altany do ogrodu

Post autor: marysia8383 »

Zobacz sobie do jula sklep poznań. Wszystko tutaj kupiłam do ogrodu, bardzo często maja promocje.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Altany do ogrodu

Post autor: hannah »

Altana w ogrodzie to jest super opcja. Chroni nas zarówno przed słońcem, jak i przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Mi spodobała się taka altana drewniana Kalifornia: ogrodolandia/pl/altana-kalifornia . Mam ją na swoim ogrodzie od wiosny i jestem bardzo zadowolona.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Altany do ogrodu

Post autor: aldona »

Ja w moim ogrodzie bardziej myślę o przerobieniu go w luksusowe spa a mogłabym tego dokonać dzięki takim ofertom jak jacuzzi ogrodowe czy basen lub hydromasaż. Na stronie basenispa/pl znalazłam naprawdę świetną ofertę na jacuzzi ogrodowe przenośne idealne na sezon letni oraz jesienny ze wzlgędu na podgrzewanie wody.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Altany do ogrodu

Post autor: kobietki33 »

Jak dla mnie najlepszy producent basenów zewnętrznych to Basenispa/pl. Mają bardzo dobrą ofertę, więc raczej na pewno się nie zawiedziecie. Polecam szczególnie tym, którzy są o krok od zrobienia zakupów.

Grażka85
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:24 am

Re: Altany do ogrodu

Post autor: Grażka85 »

My mamy bardzo ładną altankę ale chcieliśmy kupić jakieś krzewy, które będą ładnie ozdabiały naszą altankę. Pojechaliśmy do tej szkółki iglaki.agro/pl/ i bardzo dobrze nam doradzili co wybrać.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Altany do ogrodu

Post autor: soya »

A jaki grill u siebie macie? Ja właśnie stoję przed ciężkim wyborem... Tak myślę nad ofertą sklep.landmann/pl/k2,grille-gazowe.html , ciekawy jest ten grill gazowy. Generalnie słyszałam, że przygotowywane na takim grillu dania są o wiele mniej szkodliwe, jak na tradycyjnym. Co na ten temat sądzicie? Na moim miejscu - jak grill kupilibyście?

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Altany do ogrodu

Post autor: jula »

Ja ostatnio trafiłam na projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu i zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tej firmy. Chciałabym urządzić w końcu nasz ogród. Oczywiście altana też będzie, to moje marzenie. Marzy mi się też duży wiszący fotel i wypasiony grill.

ODPOWIEDZ