urodziny syna

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: urodziny syna

Post autor: wiktoriaula »

dziecięce urodziny to bardzo ważne wydarzenie dla malucha, więc najlepiej fajnie przystroić sobie miejsce, gdzie będzie odbywało się przyjęcie :) polecam zajrzeć na stronkę decomaxparty/pl/ , gdzie oferowane są ozdoby na każdą okazję. Wybór jest tak duży, że zapewne ciężko będzie się zdecydować :) powiem tylko, że jakość i wykonanie ozdób to mega!!! pielęgnowanie wspomnień dziecka to jedno z lepszych rzeczy jakie możemy dla niego zrobić :)

Afrawasilewski23
Posty: 6
Rejestracja: śr lis 25, 2020 10:28 pm

Re: urodziny syna

Post autor: Afrawasilewski23 »

Jeśli ma potrzebę to najlepsza będzie opcja dobrego wyposażenia wnętrza. W tym miejscu znajdziesz idealną propozycję.

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: urodziny syna

Post autor: megXX »

Jakiejś super imprezy raczej się nie zrobi w czasie pandemii, my często zapraszaliśmy pełno kolegów i koleżanek od syna i robiliśmy huczne urodziny. Przynajmniej można zadbać o fajne prezenty. Też można jakoś elegancko ubrać synka, przynajmniej do zdjęć. Marynarki od 51015kids.eu/chlopiec/swetry-marynarki to bardzo fajna opcja na takie okazje.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: urodziny syna

Post autor: kobietki33 »

Wiecie co, jeżeli chcecie się wybrać dla syna jakiś ciekawy i oryginalny prezent, to może zainteresuje cię ofertą jaką przedstawia ta księgarnia taniaksiazka/pl/nowe-przygody-kubusia-puchatka-alan-alexander-milne-p-1557790.html Moim zdaniem, mają naprawdę bardzo szeroką ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

romek2322
Posty: 935
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: urodziny syna

Post autor: romek2322 »

Synowi jako prezent można kupić https://www.modnyportfel.pl/pol_m_PORTF ... e-100.html . Moim zdaniem dużo osób chciałoby mieć bardzo dobry portfel.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: urodziny syna

Post autor: kasiunia »

No właśnie, jeśli dziecko jest stosunkowo jeszcze małe to z pewnością dostanie następne zabawki, być może klocki. Gdzie te wszystkie te drobne zabawki chowacie? Bardzo nie lubię kiedy zabawki , w tym klocki są porozrzucane w pokoju dziecka. Znalazłam w internecie specjalne drewniane pudełka do przechowywania zabawek. Według mnie to świetne rozwiązanie rozwiązujące problem z klockami i innymi drobnymi zabawkami.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: urodziny syna

Post autor: saymyname »

U mnie też problem jest z wyborem prezentu, nie wiem na co się zdecydować? Myślę nad tym czy czasami nie postawić na bramki do piłki nożnej dla dzieci, które znalazłam u firmy Jokomisiada.pl. Wydaje mi się, że ta opcja chyba byłaby najlepsza.
W końcu coś takiego zapewni sporo rozrywki i dziecko będzie mogło poczuć się jak na prawdziwym boisku.

ODPOWIEDZ