Karma dla psa

Jadala
Posty: 11
Rejestracja: czw sty 30, 2020 1:12 am

Karma dla psa

Post autor: Jadala »

Gdzie warto zaopatrywać się w karmę dla psa?

Bansala
Posty: 70
Rejestracja: pt sty 31, 2020 6:39 pm

Re: Karma dla psa

Post autor: Bansala »

Moja siostra, która ma dużego, dorosłego psa mieszańca podobnego do wilczura bardzo chwali sobie sklep internetowy 4 łapy 4lapy/pl/pies z powodu terminowości dostaw, przystępnych cen i przede wszystkim z powodu szerokiego, dopbrze opisanego asortymentu.

Awatar użytkownika
vanar
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 03, 2020 6:22 pm

Re: Karma dla psa

Post autor: vanar »

Bardzo trafny pomysł z Twojej strony. Muszę się rozeznać w tym zakresie.
"Wcale nie jest łatwo śmiać się. O wiele łatwiej jest płakać: wystarczy jedna cebula."

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Karma dla psa

Post autor: haanka »

Ja skorzystałam w tej kwestii z porady lekarza, u którego leczę moje zwierzaki, to chyba najlepsze źródło :) Generalnie uważam, ze my jako właściciele powinniśmy zapewnić naszym pupilom jak najlepszą opiekę medyczną. Jak mieszkacie w Warszawie to zdecydowanie polecam klinikę VET4PET vet4pet/pl/oferta/ortopedia. Mają tu świetnych lekarzy, są czynni przez całą dobę ( także w weekendy i święta).

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Karma dla psa

Post autor: xiao »

jesteś już kolejną osobą, która polecą tą klinikę vet4pet. ja mieszkam w Warszawie od niedawna i aktualnie rozglądam się za dobrym weterynarzem i chętnie skorzystam z tego namiaru bo i lokalizacja i fakt, ze są czynni przez całą dobę bardzo mi pasuje :)

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Karma dla psa

Post autor: yoolka »

często widzę, ze ludzie polecają vet4pet na róznych portalach. ja też jestem z Warszawy, mieszkam na Ochocie. adres zapisze sobie na pewno bo nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Karma dla psa

Post autor: marysia8383 »

Szukam porządnej smyczy, taka będzie dobra dogcessories/pl/idealeash? Dla dużego psa, tez się sprawdzi?

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Karma dla psa

Post autor: litovelek »

karma dla psa musi być wysokiej jakości, bo to ma bardzo duży wplyw na zdrowie psiaka. My zamawiamy od psibufet/pl/ bo jest jakości human grade 🙂 czyli nawet mozliwa do jedzenia przez ludzi

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Karma dla psa

Post autor: xiao »

Fajny wątek, super, ze dzielimy się tu też namiarami na świetnych lekarzy weterynarii. gdybyście szukali takiej dobrej kliniki w Krakowie to z całego serducha polecam Arka Vet :) Działają przez całą dobę, także w weekendy. Lekarze z cudownym podejściem do zwierząt. Bardzo kompleksowa oferta leczenia, na miejscu można bez problemu wykonać pełną diagnostykę jeśli są takie wskazania.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Karma dla psa

Post autor: HalinkaKalinka »

Karmę dla psa kupuję tylko i wyłącznie na babuzoo/pl/karmy-suche-dla-psow, mają karmy od wiodących producentów i zawsze bardzo duży wybór :) Ceny również są w porządku i bardzo szybka dostawa, jeszcze się nie zawiodłam podczas zakupów.

ODPOWIEDZ