Taras

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Taras

Post autor: kasiakasiula »

Hej. Polecam Wam zapoznać się z ofertą Fabryki Tarasów, jeśli zastanawiacie się nad aranżacją idealnego tarasu w domu. Ich ofertę możecie znaleźć na fabrykatarasow/pl/ ;)

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Taras

Post autor: kasiunia »

To normalne, jeśli decydujesz się na budowę domu każdy myśli o tarasie i (lub) ogrodzie. Takie właśnie rzeczy jak taras należy przewidzieć i uwzględnić już w projekcie budowlanym. Moja siostra szukała projektu niewielkiego domku z tarasem oczywiście. W pracowni Mg Projekt - mgprojekt/com/pl/ekonomiczny-2 znalazła projekt domu o nazwie ekonomiczny , który uwzględniał właśnie taras , zresztą cały projekt moim zdaniem jest rewelacyjny.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Taras

Post autor: kajaa »

Macie w ogrodzie basen? Ja właśnie trafiłam na dollo/pl/jak_oczyscic_wode_w_basenie.html i zastanawiam się nad basenem u nas. Miejsca mamy sporo a dzieciaki na pewno by się ucieszyły. NIby jezioro jest blisko, ale jednak to nie to samo co własny basen.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Taras

Post autor: Dominiśka »

Ostatnio właśnie zdecydowaliśmy się na remont tarasu Warszawa prinwestycje/pl/pl/oferta/naprawa-i-remont-tarasow/ . Powiem wam, że firma z wielkim zaangażowaniem podeszła do naszego zlecenia, remont przeprowadzony został bardzo sprawnie

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 511
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Taras

Post autor: Gacei54 »

Jak macie problem z usunięciem trudnym plam z tarasu to ja polecam artykuł https://the-floor.pl/trudne-plamy-na-po ... dlogowych/ . Dzięki niemu dokładnie dowiecie się jak skutecznie pielęgnować podłogę w domu czy na tarasie. Jest to zdecydowanie artykuł warty przeczytania.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

furka
Posty: 502
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Taras

Post autor: furka »

No ja to wam powiem że mój ogród i taras zmieniam teraz, tutaj gardenspace/pl/stol-ogrodowy-aluminiowy mam na oku fajny aluminiowy stół który fajnie będzie do dodatków pasował. I widziałem tam też inne ciekawe meble, sprawdzcie to sami.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Taras

Post autor: hannah »

Jeżeli interesuje Was projektowanie i wykonywanie ogrodów to musicie zajrzeć tutaj: trawarica/pl/ . Jest to firma, która specjalizuje się właśnie w tych zadaniach. W ich ofercie znajdziesz także możliwość założenia różnych ogrodowych elementów wodnych.

furka
Posty: 502
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Taras

Post autor: furka »

Na tarasie warto mieć nowoczesną aranżację, takie są teraz modne. Tutaj https://gardenspace.pl/w-jakim-stylu-urzadzic-taras macie jedną z takich inspiracji. Moja mama tak ma swój taras urządzony i jest z niego zadowolona.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Taras

Post autor: Rysia »

Nas zainteresowała oferta firmy tu https://www.drutex.pl/ Jest ona producentem min systemów tarasowych. Które dostarczają dużo światła do pomieszczenia, są energooszczędne i estetyczne. Moim zdaniem warto sprawdzićtą propozycje, a i zerknąć na inne produkty np drzwi.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Taras

Post autor: kasiunia »

Większość naszych tarasów przynajmniej w jakiejś części wykonana jest z drewna, w związku z czym należy pamiętać o jego okresowej renowacji .Do renowacji elementów drewnianych stosuje się różne preparaty ale zdaniem mojego męża nie wszystkie warte są uwagi. Jego zdaniem najlepszy olej na deski tarasowe to olej z firmy Sadolin. Olej już niejednokrotnie był stosowany w naszym ogrodzie.

ODPOWIEDZ