Dbanie o zwierzaki

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Dbanie o zwierzaki

Post autor: Pańcia »

Nie wiem, czy to aż taki trudny wybór. Bez względu na to jakie były by to zwierzaki, trzeba o nie odpowiednio dbać i je pielęgnować. Dlatego warto stosować takie preparaty zdrowyfutrzak/pl/pl/pasozyty/pasozyty-wewnetrzne/inne/giardia/
, dzieki temu nasz piesek czy kotek bedzie zadbany.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Dbanie o zwierzaki

Post autor: camio »

A wiecie co zrobić gdy pies ma nadwagę? Myślę, że ruch do nie wszystko. Konieczna też jest dieta i monitorowanie postępów.

skrzeczka
Posty: 10
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:24 pm

Re: Dbanie o zwierzaki

Post autor: skrzeczka »

Dbanie o zwierzaka to bardzo ważne zadanie. Dlatego też każdy z nas stara się jak najlepiej dbać o swojego pupila. Wiadomo, że najważniejsza jest zdrowa zbilansowana dieta. I nie zapominajmy, że przysmaki także stanowią świetne wypełnienie między posiłkami. Dowiedziałam się, że taki przysmak jak ten bult/pl/produkt/tchawica-wieprzowa/ jest bardzo dobry i smacznym przysmakiem. Także kupię dla spróbowania.

Katia
Posty: 29
Rejestracja: śr sty 20, 2021 11:36 am

Re: Dbanie o zwierzaki

Post autor: Katia »

posiadanie zwierzaka to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek. Mam owczarka niemieckiego i wymaga on dużo uwagi z naszej strony.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Dbanie o zwierzaki

Post autor: Perunka »

Zwierze to obowiązek i wydatki. Trzeba regularnie chodzić do weterynarza i podawać dobrą karmę. my teraz mamy taką jakości human grade - psibufet/pl/ i bezzbożową, bo to dla psiaków wazne

ODPOWIEDZ