Spedzanie wolnego czasu

danna
Posty: 93
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Spedzanie wolnego czasu

Post autor: danna »

W wolnym czasie lubię robić różne rzeczy, na przykład czytać książki. A jakiś czas temu koleżanka namówiła mnie żebyśmy razem zapisały się na kurs higienistki stomatologicznej w Profesja Edukacja w Warszawie. W sumie pomysł dobry, dodatkowe umiejętności się przydadzą. Tym bardziej, że taka praca mi odpowiada, a sama szkoła jest bardzo dobra jeśli chodzi o poziom nauczania i odpowiednie przygotowanie do zawodu.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Spedzanie wolnego czasu

Post autor: jankat »

W wolnej chwili lubię czytać artykuły związane ze zdrowym odżywianiem. Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawą publikację na stronie jawo2008/pl/blog/kasze-dlaczego-warto-je-spozywac.html. Zawsze lubiłam kaszę więc teraz z przyjemnością włączę ją do swojej diety.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Spedzanie wolnego czasu

Post autor: Rysia »

Nie ma to jak kubek dobrej mocnej kawy i dobry kryminał do przeczytania. Właśnie trafiłam na ofertę tu taniaksiazka/pl/o-wlos-katarzyna-bonda-p-1636629.html Ta książka otwiera serię kryminalną z detektywem Jakubem Sobieskim. Będę pilnowała następnych wydań, bo uwielbiam książki tej autorki.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Spedzanie wolnego czasu

Post autor: aldona »

Bardzo lubię czytać ksiązki psychologiczne. Jak także lubicie to tutaj ksiazkapsychologiczna/pl/najciekawsze-ksiazki-psychologiczne-ktore-warto-przeczytac/ znalazłam fajne zestawienie co warto przeczytać. Nie każdą czytałam.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Spedzanie wolnego czasu

Post autor: minella »

Ja też lubię czytać książki a dzieci jeszcze niekoniecznie same czytają ale za to ja im czytam albo kupuję takie smyk/com/ksiazki-muzyka-film/ksiazki/audiobooki.html atrakcyjne dla nich audiobooki, akurat są w promocji więc warto kupić nawet kilka na zapas :)

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Spedzanie wolnego czasu

Post autor: Dominiśka »

Swój wolny czas zawsze można przeznaczyć na inwestycję w wealthseed.eu/ . Dla mnie to był doskonały wybór, ponieważ tutaj mam pewność, że moje finanse są bezpieczne i przede wszystkim aplikacja działa bez zastrzeżeń

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Spedzanie wolnego czasu

Post autor: bastylia »

Spędzanie wolnego czasu u każdego praktycznie wygląda inaczej, latem jestem zwykle bardzo aktywna i spędzam czas na świeżym powietrzu ale zimą chciałabym poza czytaniem mieć możliwość jeszcze oglądania swoich ulubionych kanałów i filmów a słyszałam że telewizja światłowodowa to umożliwia :)

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Spedzanie wolnego czasu

Post autor: nosleep »

Moim zdaniem bardzo dobrą opcją jest aktywne spędzanie wolnego czasu. Jeśli macie dziecie w wieku do lat 10 to doskonałym pomysłem jest wyprawa z nimi do Zatorlandu zatorland/pl/ w Zatorze -największego parku ruchomych dinozaurów w Europie. Jest tam wiele atrakcji np. ściezki edukacyjne, lunapark, place zabaw czy kino 5D. Jeśli chcielibyście zostać dłużej to niedaleko parku znajduje się ośrodek wypoczynkowy, któy oferuje noclegi w domkach w koronach drzew - to dopiero atrakcja :D

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Spedzanie wolnego czasu

Post autor: jula »

Ja ostatnio sporo wolnego czasu poświęcam na czytanie informacji dostępnych na niezalezna/pl/ Tyle dzieje się w kraju i na świecie, że czasami ciężko nadążyć. należę do osób, które lubią wiedzieć co sie wokół nich dzieje.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Spedzanie wolnego czasu

Post autor: kobietki33 »

;) ;) ;) ;)

ODPOWIEDZ