Robot sprzątający na mokro

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: faleloki »

Robot sprzątający to bardzo dobre rozwiązanie. Lecz mi chodzi o coś innego i tak też dowiedziałam się do znajomej, że warto pomyśleć o centralnym odkurzaczu. I tak jak szukałam czegoś bardziej konkretnego na ten temat to dowiedziałam się, że można dostać zestawy montażowe do odkurzacza centralnego i oczywiście od razu zamówiłam taki zestaw.

Michaszka
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:20 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: Michaszka »

Nie powiem taki robot sprzątający to bardzo fajny sprzęt. Lecz u nas w firmie to raczej nie przyda się. Dlatego też szukaliśmy bardziej jakiegoś wózka do sprzątania. I tak też między innymi tutaj cleantec/com/pl/pojedyncze-wozki-chromowane-c-55_60.html udało nam się znaleźć kilak bardzo ciekawych ofert z których oczywiście mamy zamiar skorzystać.

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: kobietki33 »

Jak ktoś z was szukał ciekawego bloga, to zdecydowanie polecam udać się pod ten link slodkoslodka/pl/czy-warto-kupic-mop-parowy-do-czego-mozna-go-wykorzystac-w-domu/. Moim zdaniem, warto przeczytać, ponieważ dowiecie się, w jaki sposób można wykorzystać mopa parowego w domu, oraz w ogóle, czy warto go kupić.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: Dominiśka »

Jak dla mnie mop parowy Ariete okazał się strzałem w dziesiątkę. Jest fantastyczny! Bardzo łatwy w obsłudze, perfekcyjnie czyści i jest niedrogi

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: litovelek »

Cóż jak chcecie mieszkanie mieć wyczyszczone na błysk to tylko indavox home wam w tym pomoże :) Świetny produkt, można go dostać w Bricomarche i mają naprawdę spora ofertę jeżeli chodzi o te produkty :) Do grilla preparat jest również świetny.

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: sowwa »

mam tego robota sferis/pl/robot-sprzatajacy-mamibot-exvac680s-czarny-p689311 bardzo fajnie mi się sprawdza, jest cichy, skutecznie i sprząta i mopuje, jestem z niego zadowolona, warto bylo kupić

kendal
Posty: 676
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: kendal »

Mój syn jest alergikiem, więc ja to w szczególności muszę dbać o czystość w domu. Tak szczerze, to zastanawiam się rownież nad skorzystaniem z usług ozonowania. Co wy o tym sadzicice? W sieci można znaleźć same pochlebne opinie na temat firmy Airozone. Myślicie, że to dobry wybór?

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: Clamor »

W moim domu korzystam z wielofunkcyjnego mopa http://sternapolska.pl/produkty/hizero/ ... bionic-mop - urządzenie sprawdza się doskonale. Mop posiada wiele funkcji, np. zamiatania, samooczyszczenia czy też mycia na mokro. Działa bardzo cicho i jest proste w obsłudze, dlatego szczerze mogę Ci polecić.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: jula »

Ogromny wybór środków czystości do firmy i domu znajdziesz tutaj sklep.maxkomfort/com/ Sama chętnie korzystam z oferty tej hurtowni co jakiś czas. Mają bardzo atrakcyjne ceny.

kendal
Posty: 676
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: kendal »

Jeśli tak jak ja cenicie sobie czystość w mieszkaniu, to warto również skorzystać z profesjonalnej firmy Airozone zajmującej się ozonowaniem pomieszczeń. Powiem wam, że nie jeden raz korzystałam z ich usług i nigdy mnie nie zawiedli. Znają się na rzeczy, a efekty są zauważalne od razu

ODPOWIEDZ