Robot sprzątający na mokro

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Robot sprzątający na mokro

Post autor: Gacei54 »

Wiecie może gdzie uda mi się kupić robot sprzątający na mokro ? Wczoraj przeszukałem chyba cały internet w celu znalezienia czegoś sensownego i trafiłem tylko na tą ofertę. Myślicie, że warto się skusić? Jest on w naprawdę atrakcyjnej cenie. Dajcie znać, będę bardzo wdzięczny za pomoc!
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: Fabia »

Ja bym brała :) Sama mam roombę, która odkurza rewelacyjnie, uwielbiam ją za to że ja już nie muszę tego robić. Takie roboty bardzo ułatwiają życie i oddają nam czas, który poświęcamy na bezsensowne czynności jakimi jest sprzątanie

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: saymyname »

Rozumiem, że planujecie kupić sobie taki sprzęt, ponieważ chcecie sobie ułatwić troszkę życie z tym sprzątaniem? A nie lepiej byłoby postawić na profesjonalne sprzątanie? Przecież przykładowo jak wam potrzebna jest dobra firma sprzątająca kraków to możecie zgłosić się do Moppy. Oni wiedzą jak wygląda idealny porządek, doskonale się na tym znają.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: Iwonka »

Słyszałam że te roboty są dobre, ale też i drogie. Dlatego ja decyduję się na tego mopa tu leifheitsklep/pl/pl-pl/sprzatanie-na-mokro/4674/zestaw-clean-twist-m/52014 Składany na płasko co pozwala bez problemu dotrzeć do trudno dostępnych miejsc w mieszkaniu. A teraz jest okazja, bo cena jest promocyjna.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: sepa »

Ja mam sporo sprzętu sprzątającego, także parownicę, ale samego robota na mokro nie i chyba w sumie nie potrzebuję, bo mam wiele innych bardzo dobrych robotów. Obkupiłam się całkowicie w Beskidzkim Centrum Czystości APEKS w Tychach bcc-apeks/pl/. Tam mają szeroki asortyment, świetnych producentów i bardzo, naprawdę bardzo dobre ceny. Wiem, że sprzęt od nich kupiony posłuży mi na długie lata, polecam.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: yuka »

Niestety w biurze robot niewiele pomoże, w domu, to spoko, chociaż my mamy zwykłego robota. W biurze natomiast sprząta u nas firma MEGAN z Warszawy sprzatanie-megan.waw/pl/oferta/sprzatanie-biur/. Oni mają bardzo dobrych pracowników, sprzątają skrupulatnie, wszystko aż lśni, są dokładni. Wiadomo jak teraz wygląda sytuacja w czasie pandemii, trzeba szczególnie zadbać o porządek i odkażanie powierzchni, oni spisują się super, polecam.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: nero »

U nas w pracy też zatrudniamy firmę sprzątającą z Warszawy - Kompleks Dariusz Wojciechowski kompleks24/pl/biura-sprzatanie/. Spisują się super. Czyszczą bardzo dokładnie wszystkie powierzchnie i okna też. Teraz faktycznie dezynfekcja jest niesamowicie ważna i z nimi wiem, że faktycznie dobrze wszystko odkażają. Maja korzystne ceny i bardzo uczciwych, profesjonalnych pracowników, polecam.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: jula »

Ja mam robota odkurzającego i jestem z niego zadowolona. Jeśli zaś chodzi o środki do sprzątania to tutaj ceneolokalnie/pl/wroclaw/szukaj-boraks możesz kupić ekologiczne detergenty. U mnie boraks sprawdza się bardzo dobrze. Wszystko nim czyszczę.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: wiktoriaula »

robot to świetna sprawa, ułatwia utrzymanie porządku zwłaszcza jeśli ma się małe dzieci w domu :) ale raz na jakiś czas jednak trzeba zrobić generalne sprzątanie i wtedy warto mieć w domu środki czystości, które zapewnią maksymalną wydajność i zadowolenie. I-posprzatane/pl to strona, na której jest do zaoferowania bardzo duży wybór asortymentu do sprzątania. Są dostępne w dużych opakowaniach, więc jedna inwestycja, a potem spokój na wiele miesięcy :)

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: Amati »

Zupełnie nie wiem, o co chodzi z tym robotem sprzątającym na mokro, ale muszę sprawdzić jak dokładnie działają centralne odkurzacze . Są podobno dużo bardziej komfortowe od zwykłych i nie trzeba się przy nich plątać w kablach. Wąż jest bardzo lekki i podłącza się go bezpośrednio do gniazda w ścianie. Czyli wszystkie zanieczyszczenia i kurz transportowane są instalacją PVC do jednostki centralnej. Super rozwiązanie!

ODPOWIEDZ