Dobra pralka

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Dobra pralka

Post autor: Pańcia »

Które modele pralek polecacie ? Chciałabym kupić coś energooszczędnego i z dużą pojemnością. Są tu użytkownicy pralek electrolux? Jakie macie o nich opinie?

Jolala
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:04 am

Re: Dobra pralka

Post autor: Jolala »

Sama też szukam jakiegoś sprawdzonego modelu. Na razie rozglądam się na POKATO, jest tam między innymi dział sprzęt agd i liczę, że trafię na ogłoszenie kogoś z okolicy, kto będzie chciał sprzedać dobrej jakości pralkę. Często można spotkać, że ktoś za przysłowiowe parę złotych chce się pozbyć niepotrzebnych, ale sprawnych sprzętów z domu.

Awatar użytkownika
vanar
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 03, 2020 6:22 pm

Re: Dobra pralka

Post autor: vanar »

Każdy powienien to przemyśleć we własnym zakresie. Nie ma tu idealnego rozwiązania.
"Wcale nie jest łatwo śmiać się. O wiele łatwiej jest płakać: wystarczy jedna cebula."

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Dobra pralka

Post autor: Tiburowski »

Każdą pralkę prędzej czy później dopadnie jakaś awaria. Nasza zepsuła się już po roku. Naprawa nie była zbyt skomplikowana, a wszelkie niezbędne części zamienne nabyłem w hurtowni Popularna popularna/pl/oferta/agd/ . Mają zamienniki do praktycznie wszystkich urządzeń AGD topowych marek.

zuzula12
Posty: 1504
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Dobra pralka

Post autor: zuzula12 »

Niezależnie od urządzenia czasem dochodzi do usterki. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty profesjonalisty. Polecam Wam silkon/pl/ , jest to strona na której znajdziecie rozbudowaną ofertę związaną z naprawą urządzeń elektrycznych.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Dobra pralka

Post autor: furka »

Muszę przyznać, że wielokrotnie zdarzyło mi się, że pralka nie chciała wywirować prania. Zaczęłam się zastanawiać dlaczego tak jest i natknęłam się na ten artykuł https://partner-agdrtv.pl/a/yqe,dlaczeg ... ozwiazania , w którym udało mi się znaleźć odpowiedź dlatego serdecznie wam go polecam.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Dobra pralka

Post autor: hannah »

A co powiecie na zakup pralko suszarki? Czy taki sprzęt to praktyczne rozwiązanie do domu? Na stronie https://www.netsklep.com/kategoria-prod ... o-suszarki znajdziecie wiele takich modeli.

ODPOWIEDZ