urodziny syna

cesia
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:37 pm

Re: urodziny syna

Post autor: cesia »

Taka impreza urodzinowa to spore wyzwanie. Szczególnie jeśli chodzi o stworzenie specjalnego menu. Może pomyśl aby ciasta i tort zlecić na zamówienie. Cukiernia w Gdańsku ma doskonałą ofertę. Wiem, bo próbowałam ich wypieków u znajomych i jak tylko będzie jakieś u mnie przyjęcie to z pewnością do nich się zgłoszę.

kendal
Posty: 672
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: urodziny syna

Post autor: kendal »

No a co z atrakcjami dla dzieci? Dobrze wiecie, że lubią mieć zajęcia i nudy nie znoszą. Ja powoli planuję urodziny swojego dziecka dla jego znajomych i myślę o zamek dmuchany wynajem Może wy znacie jakieś sprawdzone firmy, ktore świadczą usługi w tym zakresie?

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: urodziny syna

Post autor: haanka »

Ja ostatnio też organizowałam przyjęcie urodzinowe :) jeśli chodzi o Wrocław to torty i ciasta warto zamawiać w HappyCakes happycakes/pl/kategoria/ciasta/. Są świetne, świeże, smaczne, zrobione według życzenia klienta. I co najważniejsze - na terenie miasta są dostarczane do domu klienta więc nie trzeba nawet wychodzić z domu :)

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: urodziny syna

Post autor: litovelek »

Ja to jeszcze jak mieliśmy imprezę to zainwestowałam w wynajem stołów wypozyczalniazastawy/pl/ Fajne miejsce, cenowo tez całkiem spoko, mnie to sie podoba wszystko, no i co najważniejsze, solidna obsługa.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: urodziny syna

Post autor: Magnolia »

Mój synek marzył o dronie, więc dostał takie zdalnie sterowane cudo scorpio-polska/pl/katalog/blade/blade-zeyrok-rtf-zielony-p46207.html Cena jak widzicie jest w porządku a radości dzieciak ma z tego dużo. Sklep szybko wysyła zamówienia i dobrze doradza, także jest fajny i moge go doradzić.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: urodziny syna

Post autor: daga »

No właśnie ja nie mam pomysłu na prezent dla syna. On to taka raczej mądra głowa, dlatego nie chcę mu kupować byle czego. Może warto zdecydować się na pakiet książki i filmu? Wiem, że takie lubimyczytac/pl/ekranizacje ekranizacje to ogólnie lubi , a zawsze to go jakoś wzbogaci. Co wy o tym sądzicie, forumowicze?

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: urodziny syna

Post autor: Grażyna29 »

Ja na urodziny mojego syna postanowiłam zamówić nowe słodycze poniewaz uwielbia on próbować nowe smaki. Zamówiłam je na stronie slodyczowo/pl/ Dodatkowo na ich stronie znalazłam napoje które również chcieliśmy spróbować. Jak dla mnie jest to fajna opcja na urodziny. Polecam

Maza
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:13 pm

Re: urodziny syna

Post autor: Maza »

My zastanawiamy się nad tym, by urodziny córki zorganizować w plenerze. Maj to piękny miesiąc, więc pomyśleliśmy, że warto wykorzystać fakt, że nasi znajomi chcą nam udostępnić piękna przestrzeń w swoim ogrodzie. Żeby ich za bardzo nie obciążać znaleźliśmy już namiary na to miejsce: wypozyczalniazastawy/pl/ . To wypożyczalnia gastronomiczna warszawa, w której dostępne jest w zasadzie wszystko, co potrzebne, by zorganizować takie spotkanie - od krzeseł, przez porcelanę, po bary, fontanny, a nawet obrusy. Myślę, że to doskonałe rozwiązanie nie tylko na urodziny, ale również wesela czy spotkania integracyjne.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: urodziny syna

Post autor: jula »

Gdybyście chcieli wynająć dmuchane atrakcje na urodziny syna polecam zajrzeć na kraina-zabaw/com/pl/dmuchane-zamki-zachodniopomorskie/ Oferta tej firmy jest bardzo rozbudowana i znajdziecie tam atrakcje dla dzieci i dorosłych.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: urodziny syna

Post autor: kobietki33 »

Myślę, że na urodziny warto zakupić jakieś porządne słodycze z dobrym składem. Od siebie mogę polecić, żebyś sprawdziła jakie słodycze nowości posiada firma Odra na swojej stronie. Z tego co wiem, to są pionierami od wielu lat w zakresie tworzenia słodkich wyrobów cukierniczych. Myślę, ze bez problemu znajdziecie tam coś dla swoich pociech.

ODPOWIEDZ