urodziny syna

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: urodziny syna

Post autor: Lana »

Żeby urodziny sprawiły radość dziecku, najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów. Ta firma ma ciekawy pomysł na ten dzień chemical-world/pl/chemiczne-urodziny/ . Poprzez eksperymenty chemiczne maluchy będą nie tylko się świetnie bawiły, ale też nauczą się nowych rzeczy. Chemia to skomplikowana dziedzina, dlatego poznanie jej przez zabawę może mieć wpływ na przyszłość dziecka. Oczywiście, eksperymenty są bezpieczne.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: urodziny syna

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chodzi o urodziny, to moim zdaniem warto dawać dzieciom interesujące pozycje książkowe. Sporo ciekawych pozycji znajdziecie na stronie internetowej pod tym linkiem taniaksiazka/pl/gdyby-nina-wiedziala-dawid-grosman-p-1558686.html . Moim zdaniem to świetna księgarnia online. Lepszej do tej pory nie znalazłam.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: urodziny syna

Post autor: kendal »

Gratulacje! Powiedz mi, czy udało ci się już coś wybrać na prezent? Jeśli nie, to zawsze możesz sprzwdzić ofertę gifted/pl/ gdzie nie brakuje pomysłów na prezent dla naszych bliskich. Mają ogromny asortyment, a do tego oferują naprawdę przystępne ceny.

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: urodziny syna

Post autor: Jasieńka »

Skoro mowa o urodzinach syna to ja postanowiłam zrobić mu niespodziankę i oczywiście sama upiec tort. Tylko, że teraz muszę znaleźć jakiś w miarę szybki przepis na ten tort. I tak szperając w internecie natrafiłam na opłatek na tort kolorowytort/pl/3-oplatek-na-tort który nie powiem bardzo mi się spodobał jako ozdoba na torcie. Także jeden problem mam już z głowy.

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: urodziny syna

Post autor: Jasieńka »

Skoro mowa o urodzinach syna to ja postanowiłam zrobić mu niespodziankę i oczywiście sama upiec tort. Tylko, że teraz muszę znaleźć jakiś w miarę szybki przepis na ten tort. I tak szperając w internecie natrafiłam na opłatek na tort kolorowytort/pl/3-oplatek-na-tort który nie powiem bardzo mi się spodobał jako ozdoba na torcie. Także jeden problem mam już z głowy.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: urodziny syna

Post autor: Clamor »

A co powiesz o aerotunel ? Jest to jak najbardziej bezpieczna atrakcja, która odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora. Dodatkowo nie wydasz na to majątku, a emocje z pewnością będą tutaj niezapomniane. Moim zdaniem to idealny prezent dla syna.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

Aśka
Posty: 352
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: urodziny syna

Post autor: Aśka »

A może warto zabrać swoje dziecko na rewelacyjne wydarzenie, które jest organizowane przez facebook/com/events/209463294670343 ? Będą tutaj wspaniałe atrakcje i naprawdę bardzo dobra zabawa

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: urodziny syna

Post autor: jankat »

Myślałaś już nad prezentem dla syna? Czytając Twój post przypomniałam sobie, że ja podarowałam mojemu dziecku słuchawki od topbuy.eu/pl/menu/sluchawki-bezprzewodowe-esperanza-6054. Bardzo lubi w weekend grać na komputerze z kolegami więc był to idealny prezent. Bardzo się ucieszył.

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: urodziny syna

Post autor: zuzula12 »

Jeśli zajmujecie się dzieckiem i nie wiecie jak zorganizować czas by mieć jakieś pięć minut tylko dla siebie to zobaczcie na stronę mamalubieko/pl/moje-5-minut-jak-je-znalezc-bedac-mloda-mama/ to super blog dla młodych mam. macie tam mnóstwo informacji i porad.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: urodziny syna

Post autor: wiktoriaula »

Na urodzinach dziecka z pewnością sprawdzą się pyszne babeczki. Jeśli poszukujecie zdrowszej wersji bez użycia np. białego cukru czy glutenu to zajrzyjcie na stronę wegekafej/pl/kategoria/weganskie-babeczki. Większość z oferowanych produktów jest przygotowywana zgodnie z zasadami diety witariańskiej, czyli „na surowo”, co gwarantuje, że wszystkie składniki zachowują możliwie najwięcej substancji odżywczych. Będziecie zadowoleni.

ODPOWIEDZ