nowe mieszkanie

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: nowe mieszkanie

Post autor: kobietki33 »

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić w sprawie zakupu mieszkania. Na szczęście koleżanka doradziła mi, że bardzo duże doświadczenie w tym zakresie ma to biuro cn-kaczmarek/pl/ i nie ukrywam, że kilka ich lokali wpadło mi oko. Dajcie znać, z jakich usług wy korzystaliście w tym zakresie.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: nowe mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego mieszkania, to polecam Wam sprawdzić stronę ronson/pl/ , gdzie znajdziecie ofertę dewelopera Ronson. Oferta ich nieruchomości jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: kasiunia »

Nowe mieszkania najczęściej dostajemy w stanie deweloperskim, więc trzeba jeszcze trochę pracy i pieniędzy włożyć w nasze mieszkanie. Bardzo moden są ostatnio w naszych domach i mieszkaniach betonowe plyty - to tzw. beton architektoniczny. Dzięki takim nowym rozwiązaniom nasze mieszkania wyglądają dużo nowocześniej.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: aklinka »

Mi się zawsze marzyło nowe mieszkanie na jakimś nowoczesnym osiedlu, bo dosyć mam mieszkania w bloku komunistycznym. Najbardziej chciałabym zamieszkać w takim mieszkaniu w budownictwie dwurodzinnym osiedla-sogo/pl/smolec To jest w Smolcu, więc nawet byłaby mi na rękę przeprowadzka, bo miałabym stąd blisko do pracy

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: furka »

Najlepsze wnętrze to przede jest wszystkim pomysł, który przede wszystkim spełni konkretne oczekiwania i potrzeby. Warto na pewno zwrócić uwagę na kwestie praktyczne, które przede wszystkim pozwolą na stworzenie takich miejsc, które najmocniej będą nam odpowiadać. Polecam sprawdzić tutaj ofertę resmar/pl/

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: nowe mieszkanie

Post autor: Dominiśka »

Przede wszystkim warto też dowiedzieć się w jaki sposób można wykorzystać folię pęcherzykową, dlatego śmiało moge polecić wam neopak/pl/cms/jak-mozna-wykorzystac-folie-pecherzykowa-inspiracje . Dostępne tutaj informacje okazały się dla mnie mega przydatne

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: jula »

Mi dzisiaj w oko wpadła ta oferta nadjasieniem/pl/oferta/ Łódź nie przestaje mnie zaskakiwać! Piękne osiedle w parku, cicha, spokojna okolica z dobrym połączeniem do centrum. No rewelacja! Poważnie zastanawiam się nad kupnem mieszkania.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: mitril »

Witam wszystkich :) Szukam mieszkania. Interesuje mnie okolica mikołajki mazury centrum handlowe Słyszałam, że niedawno wybudowano tam bardzo fajne osiedle i są jeszcze apartamenty na sprzedaż. Wiecie coś na ten temat ? :)

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: Aśka »

Ja niedawno dowiedziałam się, że bardzo korzystną ofertę ma deweloper nowo powstałej inwestycji Orion w Lublinie orion.lublin/pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ Faktycznie biorąc pod uwagę świetną lokalizację oraz wysoki standard ceny są mocno konkurencyjne. A co wy uważacie?

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: nowe mieszkanie

Post autor: kobietki33 »

;) ;)

ODPOWIEDZ