Aranżacja wnętrz

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: hannah »

Jeśli chodzi o inspiracje łazienkowe to polecam Wam także ten blog: italiacc/pl/jaka-powinna-byc-dobra-szyba-do-prysznica/ . Można tam znaleźć wiele praktycznych informacji na temat remontu i wykończenia łazienki. Polecam się zainteresować.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: daga »

U nas ma być zwykłe malowanie, dlatego w sumie nie mamy za wiele do powiedzenia, ale w tej kwestii jednak rzeknę, że utwardzacze do farb muszę sprawdzić. Coś te nasze kupione nie są za bardzo docenione. Dlatego trzeba je podrasować. Na pewno pod tym kątem wiecie, co mam na myśli.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: haanka »

Ja planuje w najbliższym czasie niewielki remont łazienki. Mam wiele pomysłów i ciągle szukam inspiracji ale chyba najbardziej podoba mi się taka aranżacja małej łazienki w drewnie. Dodatek drewna nadaje wnętrzu takiego przytulnego i sielskiego charakteru, można dobrać do tego na przykład białe meble i jakiś delikatny kolor na ścianach.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem aranżacji wnętrz, to polecam Wam sprawdzić stronę reenergyexpo/pl/zapomnij-o-nudnej-przestrzeni-biurowej-skorzystaj-z-fototapet-od-tappy/ , gdzie znajdziecie interesujący artykuł na temat aranżacji powierzchni biurowych.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: roomia »

Dodatki do mieszkania w postaci kocy najlepiej zamawiać w sprawdzonych sklepach typu nietylkofiranki/pl/208-koce-z-mikrofibry . Nie tylko ze względu na ceny ale również na gwarancje jakości takich produktów, które mimo wszystko muszą się ładnie prezentować i wytrzymać kilka lat

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kasiunia »

Powiem wam szczerze ,że nie bardzo mam zdolności w tym zakresie ale już moja siostra to moim zdaniem jest artystką w kwestii urządzania pomieszczeń w mieszkaniu. Wiele inspiracji i dobrych rad można znaleźć w internecie albo w sklepach tzw. wnętrzarskich. Na przykład taka galeria Targówek Warszawa - tam znajdziecie wiele sklepów z tej branży i bardzo pomocnych pracowników tych sklepów.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: jula »

Co jaki czas wymieniacie kołdry? Ja chyba będę musiała kupić nowe kołdry letnie z vegehome/pl/sypialnia/koldry/letnie/ bo te co mamy są dość stare i nie sądzę żeby spanie pod nimi było zdrowe. Pościele też się przydadzą. Rozważam też zakup kołder na zimę. Jak wszyscy chcemy zaoszczędzic na ogrzewaniu i ciepłe kołdry się przydadzą.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Dominiśka »

A czy wiecie jak wygląda poprawne malowanie elewacji w pasy ? Właśnie ostatnio znalazłam tutaj na stronie bardzo wiele ciekawostek na ten temat, więc jak najbardziej warto tutaj zajrzeć.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kobietki33 »

Muszę przyznać że sama ostatnio zastanawiałam się, czy malowanie ścian przy pomocy szablonu to na pewno dobre rozwiązanie. Koleżanka podpowiedziała mi, że na stronie tego bloga szablony-malarskie/com/pl/ można znaleźć wiele praktycznych wskazówek w tym zakresie, które z pewnością będą dużym ułatwieniem przy podjęciu decyzji. Polecam i wam tam zerknąć, jeżeli również interesują was tego typu treści.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: patka »

W salonie na pewno musi znaleźć się oryginalna kanapa. Bardzo oryginalnie prezentują się takie narożniki: meblostrefa/pl/pl/p/Naroznik-PAFFUTO-szary/1893 . Co o nich sądzicie? Mi osobiście naprawdę się podobają.

ODPOWIEDZ