Pompa ciepła

Awatar użytkownika
alferek
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:24 pm

Pompa ciepła

Post autor: alferek »

Siemka! Ostatnio sporo zastanawiam się nad kupieniem pompy ciepła. Szukam więc profesjonalnej firmy, która posiada takie urządzenia w swojej ofercie. Korzystaliście może z takich ofert i macie jakieś sprawdzone propozycje? Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej firmie gejzer/com/ , jednak zależy mi również na waszym zdaniu. Dajcie znać.
Nie mogę żyć bez mego życia! Nie mogę żyć bez mojej duszy!

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Pompa ciepła

Post autor: flow »

Pompa ciepła to naprawdę bardzo dobry pomysł. U nas projektem robót geologicznych dla instalacji dolnego źródła ciepła, ale też całą dokumentacją powykonawczą zajęła się firma geodezyjna GEOXX z Olsztyna geoxx/pl/oferta/projekty-pod-pompy-ciepla. To prawdziwi fachowcy, profesjonalni i kompetentni, mają bardzo dobre ceny i znają się na robocie, polecam ich serdecznie.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Pompa ciepła

Post autor: eem »

Pompa ciepła to bardzo dobre rozwiązanie. U nas jej instalacją tego systemu zajęła się u nas firma JLM z Rzeszowa jlm.fr/pl/dla-domu/pompy-ciepla/. To rzetelna firma, mają bardzo kompleksową ofertę, kompetentnych i profesjonalnych fachowców. Dodatkowo mają atrakcyjne ceny usług, pracują porządnie, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam. System działa niezawodnie.

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Pompa ciepła

Post autor: maui »

Sami również zdecydowaliśmy się na instalację pompy ciepła. To bardzo fajne i ekologiczne rozwiązanie. Instalacją naszej pompy ciepła zajęła się firma Ann- kari w Wołominie ann-kari/pl/pompy-ciepla/. To rzetelna firma, z zadaniem poradzili sobie bez problemu, mają profesjonalnych pracowników, którzy znają się na tym, co robią, mają korzystne ceny. Sama instalacja działa prawidłowo, więc spisali się świetnie, polecam.

podlejska
Posty: 12
Rejestracja: pn lis 23, 2020 9:51 pm

Re: Pompa ciepła

Post autor: podlejska »

Pompa ciepła to bardzo dobre rozwiązanie, znaczna oszczędność.no i ekologia. Polecam Veramix, renomowana firma, od lat już są na naszym rynku. Właśnie zajmują się sprzedaża i montażem pomp ciepła, automatyki przemysłowej, klimatyzacji itd.Do tego mamy serwis 24 godzinny jak coś się dzieje, zawsze służą pomoca veramix/pl/

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Pompa ciepła

Post autor: Aśka »

Jakie ekologiczne rozwiązania macie zamontowane w domach? Ja na eksol/pl/pompy-ciepla-minsk-mazowiecki/ czytam właśnie o pompach ciepła i zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Jeśli chodzi o ogrzewanie domu to też planujemy zmianę na coś ekologicznego. Co możecie polecić?

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Pompa ciepła

Post autor: litovelek »

Palenie pelletem to wielka korzyść dla ekologii ale i wygoda płynąca z obsługi pieca. Za jego stosowaniem przemawia również dobra kaloryczność jak i znikoma ilość wytwarzanego przy spaleniu popiołu.ja mam pellet od maximer/pl

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Pompa ciepła

Post autor: zuzula12 »

W moim przypadku od dłuższego czasu korzystam z oferty pompyhydrauliczne-czesci/pl, poniewaz mają najlepsze ceny za oryginalne części do pompy hydrauliczne. Jeżeli jesteście zainteresowani to szczerze polecam wejść na stronę i samemu ocenić.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Pompa ciepła

Post autor: jankat »

Czy ktoś z Was zna polską markę pomp ciepła Varme? Ich pełną ofertę urządzeń z dwóch serii - monoblok i SPLIT możecie znaleźć na varme.tech/. Ja osobiście bardzo polecam, zdecydowaliśmy się takie urządzenie, bo zależało też nam na wysokiej klasie energetycznej, łatwej obsłudze i wydajności.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Pompa ciepła

Post autor: aklinka »

Warto byłoby się dowiedzieć jakie jest działanie pompy ciepła zanim podejmiemy decyzje o jej zakupie. To dość istotny fakt i dobrze wiedzieć to przed, a nie po.

ODPOWIEDZ