Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Awatar użytkownika
moonia22
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:54 am

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: moonia22 »

Czy zna się ktoś z was na oczyszczalniach ścieków ? Ostatnio zacząłem interesować się tym tematem i szukam profesjonalnej firmy, która zajmuje się takimi usługami. Polecicie coś konkretnego? Zależy mi na porządnym podejściu do zlecenia. Cena również mogłaby być przyzwoita. Dajcie znać co o tym wiecie.
"Egoizm nawet rajskie ptaki zaprzęga do swojej złotej karocy."

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: flow »

Ja mogę polecić firmę MAWEX z Brzeska, my od nich mamy oczyszczalnię przydomową biologiczną BioSafe oczyszczalniebiologiczne-mawex/pl/oczyszczalnia-biologiczna-biosafe/. Firma zajmuje się i robotami ziemnymi i maja w ofercie własnie oczyszczalnie. Nasza jest kompaktowa, idealna na nasza rodzinę, cenowo, z robocizną wyszło naprawdę korzystnie, firma się spisała super, bardzo serdecznie ich polecam.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: nero »

Tez mamy oczyszczalnię przydomową, ale postawiliśmy na wersję hybrydową BDH od producenta Metria z Warszawy metria/pl/produkty/oczyszczalnia-przydomowa/oczyszczalnia-hybrydowa-bdh/. Oni mają bardzo dobre produkty, nasza oczyszczalnia jest w świetnej cenie, działa niezawodnie, ma bardzo długą żywotność. Dzięki podwójnej technologii hybrydowej ta oczyszczalnia osiąga bardzo wysoki stopień redukcji zanieczyszczeń, polecam serdecznie.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: grama »

My kupiliśmy oczyszczalnię ze sklepu internetowego firmy MiM ZBIORNIKI. Tam mają bardzo szeroki asortyment, zbiorniki świetnych producentów i bardzo korzystne ceny. Zdecydowaliśmy się na oczyszczalnie biologiczną, tu macie linka: sklep.zbiorniki.szczecin/pl/pl/p/BioDisc-BA%2C-1.20-md%2C-do-6-RLM%2C-zintegrowana-pompowania-IPS/265. Jest świetne, w tym sklepie znaleźliśmy najlepszą możliwą ofertę, oczyszczalnia super się spisuje, polecam.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: sepa »

U nas stanęło na biologicznej przydomowej oczyszczalni ścieków z drenażem rozsączającym. Wszystkim zajęła się firma Bio Eden z Wiśniowej Góry (k. Łodzi) bioeden.eu/oferta/biologiczne-oczyszczalnie-sciekow. Ich oferta jest kompleksowa, w dobrej cenie, potrafią doradzić i pomóc w wybraniu najkorzystniejszej opcji. Są doświadczeni i rzetelni, zdecydowanie polecam ich każdemu.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: yuka »

Też mamy przydomową oczyszczalnie ścieków, nie mieliśmy za bardzo wyjścia, bo sieci kanalizacyjnej u nas nie ma, a tak chociaż jest to ekologiczne rozwiązanie. Naszą oczyszczalnie mamy z firmy ANIBUD z Piaseczna szambawodoszczelne.radom/pl/oferta/przydomowe-oczyszczalnie-sciekow i sprawdza nam się super. Mają zbiorniki w bardzo dobrej cenie, solidnie wykonane, wszystko działa jak należy, polecam.

ODPOWIEDZ