Kolorowe poszewki?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Kolorowe poszewki?

Post autor: Tyczka »

Najfajniejsze poszewki jakie widzę w sklepach zawsze są do kupienia razem z poduszkami, a gdzie fajne wzory można dostać osobno bez poduszek?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Kolorowe poszewki?

Post autor: imma34 »

Faktycznie, na półkach w sieciowych sklepach szaro buro i w dodatku te materiały poszewek takie mało przyjemne w dotyku, a cenią się za ten chłam czasami do przesady.

Ja kupuję wszystko co dotyczy spania czyli poszewki i pościel w necie w sklepie Bella Storia bellastoria/pl/poszewki-dekoracyjne
Mają bardzo ładny wybór, w tym też poszewki typowo dekoracyjne - na sofę czy rogówkę do stołowego. Ceny normalne, jakość dobra, polecam :)

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Kolorowe poszewki?

Post autor: moa »

Super pomysł, my większość poduszek dekoracyjnych mamy z marki Szyte Wnętrza z Warszawy szytewnetrza/pl/poduszki/. Od nich mamy także tapety, dywany, zasłony, itp. Ich tkaniny i realizacje na zamówienie są niepowtarzalne. Przepięknie dopełniają wnętrza naszego domu, do tego używają wysokiej jakości materiałów i maja dobre ceny, polecam.

kard
Posty: 6
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 3:44 pm

Re: Kolorowe poszewki?

Post autor: kard »

Ja sama sobie szyję, to mega odpręża

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Kolorowe poszewki?

Post autor: moira »

Spory wybór ciekawych poszewek dekoracyjnych znajdziecie w ofercie firmy przytulnydom/com/pl/ Jest to bardzo dobry sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą tekstyliów różnego rodzaju. Sama mam dom ozdobiony produktami zakupionymi od nich.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Kolorowe poszewki?

Post autor: ewaO »

Ja ostatnio piękne lny i żakardy kupiłam w hurtowni tapicerskiej Artmeb artmeb/pl/#tkaniny w Warszawie. Fantastyczny wybór tam mają, tkaniny różnego typu, można długo wybierać i przebierać. Sporo rzeczy u nich kupiłam, w tym tkaniny na moje ulubione dekoracyjne poszewki.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Kolorowe poszewki?

Post autor: sepa »

Ja poszewki sama szyję, akurat to jest proste do zrobienia samemu, gdy ma się maszynę do szycia. teraz bardzo spodobały mi się welurowe dodatki domu, więc kupiłam welurową tkaninę w kilku kolorach i zaczęłam szyć :). Materiał, który jest naprawdę dobrej jakości i pięknie się błyszczy, kupiłam w sklepie internetowym firmy Tekstylnia tekstylnia/pl/pl/c/NOWOSCI/13 . On jest dostępny w dobrej cenie, świetnie mi się sprawdził, poszewki wyglądają bajecznie. Jeszcze porobiłam ich więcej i rozdałam po siostrach, dałam też kilka dla mamy, im także się podobają :).

ODPOWIEDZ