Pies czy kot

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Pies czy kot

Post autor: kasiunia »

Bardzo dużo w naszych domach jest różnych zwierząt i trzeba im zapewnić odpowiednie warunki do życia a także odpowiednią opiekę weterynaryjną.Wszelkie inne drobne akcesoria kupujemy w pobliskim sklepie - to sklep kakadu , gdzie znaleźć można wszystko czego potrzebują nasze zwierzaki. Zakupy robimy niczym przy okazji, bo sklep znajduje się w galerii handlowej na Targówku.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Pies czy kot

Post autor: jankat »

Ja z kolei zaopatruję się w karmę i akcesoria dla mojego psiaka w sklepie zoologicznym babuzoo/pl/. Mają fajne ceny i bardzo szybko realizują zamówienia ;)

agentka
Posty: 212
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Pies czy kot

Post autor: agentka »

niezaleznie od tego, jakie zwierze wybierzemy, trzeba pamietac, zeby sie nim wlasciwie opiekowac. Jesli zastanawiacie sie nad wyborem karmy dla kota, to warto na pewno rozwazyc josere, maja faj ny sklad i dobrze cenowo to wychodzi

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Pies czy kot

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli zastanawiasz się, jaką karmę kupić dla swojego czworonoga, to myślę że bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie dostaniecie na stronie sklepu bee/pl/12710-karma-mokra-dla-psa. Zamówiłam tam już kilka razy i zawsze byłam bardzo zadowolona z otrzymanych produktów. Polecam wam tam zerknąć, a nie będziecie żałować

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Pies czy kot

Post autor: Dominiśka »

A czy zarejestrowaliście już swoje zwierzeta? Powiem wam, że bardzo sprawnie i szybko można to zrobić w worldpetnet/com , dodatkowo można tutaj też zgłosić jego zaginięcie

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Pies czy kot

Post autor: brukselka »

U nas zdecydowanie pies, bo na kotki mam uczulenie :) ostatnio szukałam jakiegoś sklepu z szelkami i znalazłam tutaj kissthedog/pl/ szyją wszystko na miejscu i dają dozywotnią gwarancję

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Pies czy kot

Post autor: kajaa »

Biorąc psiaka musisz mieć świadomość odpowiedzialności jaka na tobie spoczywa. Warto zadbać o odpowiednie szkolenie psa. Jeśli nie wiesz jak to zrobić zgłoś się do psiedszkole/pl Mają świetny program szkoleń dla psów.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Pies czy kot

Post autor: furka »

Ja akurat mam psa i szukam dla niego jakichś sprawdzonych preparatów z olejami CBD. Z tego, co słyszałam, to najlepiej wypadają te firmy Hempets, konkretnej linia Wholesome oraz linia Xatival. Ktoś z was ich używa?

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Pies czy kot

Post autor: aklinka »

Jeśli chodzi o koty to z mojej strony polecam stronę https://alekoty.pl/ . Tutaj można znaleźć szeroką wiedzę na temat ras i ich charakterystyki. Na pewno wiedza przyda się każdemu kto pragnie posiadać kotka

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Pies czy kot

Post autor: bastylia »

Niezależnie od tego czy masz psa czy kota warto sobie wykupić pakiet Pethelp, moja sąsiadka ma coś takiego a ma w domu kota i dwa pieski więc dzięki takiemu ubezpieczeniu weterynaryjnemu może zaoszczędzić na kosztach leczenia swoich pupili

ODPOWIEDZ