Łazienka

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Re: Łazienka

Post autor: roberyt »

A my jakoś sami nie mogliśmy się dogadać co do urządzenia łazienki, były jakieś ta luźne pomysły, ale na konkrety nie umieliśmy się zdecydować. Dlatego zatrudniliśmy firmę, która podjęła się zaprojektowania wnętrza naszej łazienki i była to firma DUET z Chrzanowa duetspc/com/page/projektowanie-wntrz,18. Nie tylko zaprojektowali całość, zrobili wizualizację 3d i spełnili nasze wymagania, ale też u nich mogliśmy się zaopatrzyć we wszystkie elementy urządzenia, w tym płytki i armaturę. Ceny mają korzystne, polecam.

haner
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 08, 2020 7:38 pm

Re: Łazienka

Post autor: haner »

U nas był spory problem z łazienką i remontem, bo jednak mamy krzywe ściany, więc każda płytka przy ścianie musiała być odpowiednio przycięta, żeby nie odstawała i nie było aż tak widać. W końcu znaleźliśmy firmę, która profesjonalnie zajmuje się obróbką płytek - Ceramo Studio ze Śląska ceramostudio/pl/uslugi/. To rzetelna firma, posiadają kompleksową ofertę, spisali się bardzo dobrze, ceny mają korzystne, polecam ich gorąco.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Łazienka

Post autor: nosleep »

Dobrze urządzona łazienka to podstawa. Ja niedawno pomagałam w urządzaniu łazienki dla babci. Jest to osoba starsza, dlatego zdecydowałam się by umieścić w jej łazience uchwyt nad wannę, dzięki któremu łatwiej jest jej wejść do wanny. Taki uchwyt nie kosztuje dużo a naprawdę bardzo się przydaje. Myślę, że w prysznicu też by się sprawdził.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Łazienka

Post autor: hannah »

Możesz też rzucić okiem, co w swojej ofercie ma hurtownia hydrauliczna lublin: hap/pl/ . Znajdziesz tam bardzo duży wybór armatury łazienkowej. Ich oferta przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla klientów firmowych.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Łazienka

Post autor: patka »

Jeżeli planujecie budowę lub remont łazienki to musicie pamiętać o tym, że bez fachowca ani rusz. Z pewnością przyda Wam się hydraulik, instalator Robert Kozka Poznań i okolice: hydraulik-poznan/pl/ . Polecam zapoznać się z jego ofertą.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Łazienka

Post autor: ewaO »

Jakbyście szukali w Warszawie dobrego sklepu z zaopatrzeniem łazienkowym to odsyłam was do Domeko domeko/com/pl/ Macie tam super wybór, dobre doradztwo i korzystne ceny, także po całości warto sobie do nich zajrzeć. Będziecie też mieć darmową wizualizację 3d łazienki jeśli kupicie u nich płytki - super sprawa, my skorzystaliśmy i na dobre nam to wyszło.

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Łazienka

Post autor: sowwa »

Macie suszarki do prania w łazienkach? Niedawno kupiliśmy sprzęt od electrolux z linii perfectCare. To był dobry zakup, ułatwia życie, nie muszę się denerwować że ubrania nie dosychają. Wrzucam po praniu do suszarki, a potem od razu chowam do szafek.

podlejska
Posty: 12
Rejestracja: pn lis 23, 2020 9:51 pm

Re: Łazienka

Post autor: podlejska »

W Sotbe udało nam się zamówić świetnej jakości baterię do kuchni i łązienki. Nowoczesny design, dobra jakość, polecam. No w s w stylu skandynawskim

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Łazienka

Post autor: Grażyna29 »

Ja zawsze chciałam mieće lustro w łazience ale nie takie typowe jak każdy ma tylko chciałam mieć coś innego i dlatego zdecydowałam się na lustra na wymiar wrocław ponieważ oferują oni lustra które wykonają w jaki kształcie chce. Jestem bardzo zadowolona i polecam wam ponieważ warto.

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 1:43 pm

Re: Łazienka

Post autor: Marzena21 »

Jeśli interesuje Ciebie ów temat to jak najszybciej przejrzyj ten wpis. Moim zdaniem znajdziesz tutaj najważniejsze zagwozdki. Najmocniej polecam - superbateria/pl/pl/p/GROHE-Essence-New-Ohm-Bateria-umywalkowa-stojaca-jednouchwytowa-23589001/1288 .

ODPOWIEDZ