Sypialnia

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Sypialnia

Post autor: oran »

Centralną częścią sypialni jest łóżko, ja od zawsze marzyłam o takim wysokim i dużym łożu w moim własnym domu i w końcu już takie mam :). Łóżko kupiliśmy online ze sklepu internetowego meblove24/pl meblove24/pl/lozka-kontynentalne. Tam mają szeroki asortyment, wiele łóżek do wyboru i świetne ceny. To był nasz najlepszy zakup i sklep zdecydowanie polecam. Materac w łóżku jest idealny, a sam mebel solidny.

maksa
Posty: 31
Rejestracja: śr lip 08, 2020 12:09 pm

Re: Sypialnia

Post autor: maksa »

O tak, łóżko musi być duże, solidne i wygodne. W moim domu, a zwłaszcza sypialni nie może także zabraknąć świec. Ogólnie to jestem ich fanka już od dawna, zwłaszcza zapachowych do aromaterapii, ale świece sojowe, własnoręcznie robione, które kupuję od producenta Yooka, z ich sklepu internetowego yooka/pl/pl/c/Swiece-do-aromaterapii/1. Te świece nie tylko są w dobrych cenach i przepięknie pachną, ale także są całkowicie naturalne, ich woskiem nie da się poparzyć i łatwo go wyczyścić, nie kopcą, są super, polecam.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Sypialnia

Post autor: sepa »

My w sypialni mieliśmy bardzo fajny materac, ale uznaliśmy, że można go jeszcze ulepszyć. Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy pikującej materiały z Koźminka PIKO taniepikowanie/com/pikowanie-tkanin-materacowych/. Oni mają fajną ofertę cenową, mają też kompetencje i wiedzą co robią. Dzięki ich świetnej realizacji, nasz materac ma teraz lepsze właściwości cieplne, ale też wygląda o wiele lepiej, polecam.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Sypialnia

Post autor: matra »

Zakup odpowiedniego łóżka lub materaca jest ważny. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą sklepu internetowego eversleep/pl/ Oni mają szeroki wybór wygodnych łóżek w całkiem niezłych cenach. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Sypialnia

Post autor: Pańcia »

A dla mnie łóżko musi być praktyczne. Tak by nie zajmowało dużo miejsca i wygodnie się na nim spało. Z tego co ostatnio wyczytałam, to tutaj e-studiosnu/pl/lozka/skladane , mają świetne rozkładane łóżka

Maza
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:13 pm

Re: Sypialnia

Post autor: Maza »

Ja akurat będę kompletować zamówienie w tym sklepie: edinos/pl/sypialnia , jeśli chodzi o meble do sypialni. Zależało mi na miejscu, gdzie oferują szeroki wybór mebli, oświetlenia, dodatków, żeby zrobić zakupy sprawnie i jednorazowo. Ten sklep spełnił moje oczekiwania pod każdym względem - jakości, szerokiej gamy produktów, cen i przede wszystkim sprawnej obsługi klienta. Miejsce na pięć z plusem!

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Sypialnia

Post autor: Kamila »

Jeśli chodzi o komody do sypialni, to bardzo ładne widziałam ostatnio na stronie internetowej sklepabcmeble/pl/70-komody-do-sypialni. Polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ceny są tam naprawdę atrakcyjne i niewygórowane.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Sypialnia

Post autor: Pańcia »

Fajnie jest kupić duże wygodne łożko i ewentualnie jakieś małe szafki nocne. Świetne łożko widziałam niedawno na edinos/pl/ , Zerknij sobie bo może Ci sie spodobać.

justa
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 4:43 pm

Re: Sypialnia

Post autor: justa »

Ja chyba wszystkie meble do sypialni kupiłam w sklepie producenta ARDSEL z Elbląga ardsel/pl/sypialnia. Ich oferta jest kompleksowa, mają przepiękne zestawy mebli, ale także i pojedyncze meble. Widać, że są one wykonane z największą szczegółowością, prezentują się pięknie, a przy tym są solidne i trwałe. Zdecydowanie ich polecam, mają korzystne ceny.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Sypialnia

Post autor: Dominika »

Jeżeli szukacie fajnych dodatków do sypialni to polecam dywany. Nadają przytulnego charakteru wnętrzom i pasują do wszystkich mebli :) Ja w swojej sypialni mam dwa małe dywaniki, które doskonale wpasują się w całokształt. Na stronie kochamydywany/pl/dywany-agnella znajdziecie wiele ciekawych wzorów zarówno do sypialni jak i pokoju dziecięcego.

ODPOWIEDZ