Kosmetologia estetyczna

romek2322
Posty: 935
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Kosmetologia estetyczna

Post autor: romek2322 »

Dzisiaj rano dowiedziałem się o kosmetologia estetyczna Kraków . Każdy kto skorzysta z tej oferty to bardzo dobrze zrobi.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Kosmetologia estetyczna

Post autor: patka »

Możliwości jest wiele. Najlepiej porozmawiać o nich z lekarzem medycyny estetycznej. Może zdecydujecie się na przykład na wolumetrię twarzy: https://neonia.com.pl/medycyna-estetycz ... ia-twarzy/ ? Wszystkie informacje o takich zabiegach znajdziecie na stronie kliniki medycyny estetycznej Neonia z Krakowa.

danna
Posty: 90
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Kosmetologia estetyczna

Post autor: danna »

I kosmetologia i medycyna estetyczna daje teraz takie możliwości na zachowanie młodości i urody, że wcale mnie nie dziwi jaka ilość kobiet szczególnie z takich usług korzysta. Można też zadbać o skórę w domu, na Mass Medica udało mi się znaleźć dobre kosmetyki i suplementy z pomocą których można poczuć się i wyglądać młodziej. Znacie ten sklep?

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Kosmetologia estetyczna

Post autor: soya »

Dzisiaj zabiegi z medycyny estetycznej cieszą się ogromnym zainteresowaniem, także zdecydowanie warto pomyśleć nawet o takim biznesie. Ja właśnie wyszkoliłam się w tym zakresie i otwieram gabinet. Nawet już znalazłam firmę Cosmetix, która
oferuje różne wypełniacze, nici pdo pod oczy i inne artkuły.

ODPOWIEDZ