Muzyka i akustyka

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Muzyka i akustyka

Post autor: Lana »

Hej, mam dziś do Was pytanie o akustykę. Chodzi mi o poprawienie jej w pokoju, w którym słuchamy dużo muzyki. Słyszałam, że w tym wypadku przydadzą się pułapki basowe. Takie jak te https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pia ... ki-basowe/ . Spodobał mi się ich wygląd, bo ładnie się prezentują i pasują do nowoczesnego wnętrza. Macie może jakieś inne pomysły? Z góry dzięki za pomoc.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Muzyka i akustyka

Post autor: kendal »

Moim skromnym zdaniem, bardzo dobrą ofertę tłoczenia różnorakich płyt, a także winyli posiada ta firma x-disc.pl . Zależało mi również na usługach związanych z konfekcjonowaniem I muszę przyznać, że ta firma wszystko spełnia wszystkie moje standardy. Jeśli szukacie jakościowej firmy, to moim zdaniem warto przejrzeć ich ofertę.

zuzula12
Posty: 1505
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Muzyka i akustyka

Post autor: zuzula12 »

Chcę wam polecić sklep dla perkusisty w którym można kupić zestawy perkusji, Meinl słuchawki dla perkusisty czy inne akcesoria i części. Jeśli chodzicie do szkoły muzycznej czy wasze dziecko interesujecie się muzyką to oferty tego sa właśnie dla was. Polecam

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Muzyka i akustyka

Post autor: aklinka »

Jako entuzjasta muzyki uważam, że znalezienie odpowiedniej szkoły muzycznej jest kluczowe dla każdego początkującego muzyka. Dlatego też polecam lekcje gry na gitarze w Performance Music Studio - szkoła muzyczna poznań . Z tego co słyszałem, ich indywidualne podejście i cierpliwi nauczyciele sprawiają, że jest to świetny wybór dla każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności.

ODPOWIEDZ