Aranżacja wnętrz

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: daga »

Ja to wam powiem, że z przyjemnością sobie nową aranżację pokoju zrobię. Moim zdaniem to będzie piękne, a jeśli uda mi się coś dodatkowo porobić, to będę wdzięczna. Sama na przykład sprawdzam takie klink/pl/plytki-ceramiczne/plytki-scienne/ możliwości. Nie wiem, jak wam, ale mi się podobają.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Draksa1981 »

Dużo ciekawych i tanich mebli można znaleźć na stronie meblownia/pl/category/meble-lawy-szklane-stoliki. Ostatnio udało mi się tu kupić stolik do salonu. Mi podobają się małe, okrągłe, które są wykonane z trwałego materiału i nie trzeba się martwić, o to że kolor się odbarwi.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: camio »

Lubię tak dużo stylów, że nie mogę się zdecydować na nic konkretnego. Ostatecznie mamy ładne mieszkanie, ale ja ciągle coś zmieniam. Niedawno kupiliśmy taki zestaw: edinos/pl/zolty-tapicerowany-zestaw-wypoczynkowy-Avento

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: soya »

Skoro aranżujecie swoje wnętrza to tutaj warto byłoby wspomnieć również o takich artykułach, jak dywany klasyczne. Jakby co na stronie slicznedywany/pl znajdziecie bogatą ofertę tego typu artykułów. Warto się u nich rozglądnąć, ponieważ mają atrakcyjne ceny i dobrej jakości dywany.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: litovelek »

ja w mieszkanie nie inwestuje.. Też siedzimy w XTB, w ich systemie. Mamy wszystkie niezbędne narzędzia, jest demo,
porządna analityka, więc i warunki do przygotowania i normalnego działania. A ile można w
ten sposób wyciągnąć? To zawsze pozostaje dokładnie ta sama kwestia, czyli taka, czy się na
tym znacie i do tego nadajecie. Na pewno potencjał jest, tylko decyzje muszą być przemyślane. jakoś zdecydowanie bardziej wole mieszkanie w warszawie, przepiękne na osiedlu zielonki residence znalażłam u dewelopera kreatordom/pl
Ostatnio zmieniony wt mar 30, 2021 2:04 pm przez litovelek, łącznie zmieniany 1 raz.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kendal »

To prawda, obecnie mamy szeroki pole do popisu jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Mnie osobiście podoba się styl góralski, dużo drewna i oczywiście dywaniki z owczej skóry które dodają przytulności.

Jadźka
Posty: 11
Rejestracja: pn sty 18, 2021 11:13 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Jadźka »

wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych jest bardzo dużo stąd można aranżować dowolnie wnętrza. U mnie np będzie montaż paneli arbiton na podłogę. ściany w kolorach stonowanych plus jedna w mocniejszym kolorze. Lampa wisząca na środku pokoju i szafa pod ścianą i tyle. Minimalistyczne wnętrza mi się podobają.

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kochanka »

W moim domu, najważniejszym elementem był kominek w salonie. Po prostu od dawna o tym marzyłam, więc dla mnie to był numer jeden na liście. I tu wybrałam do całości wkład kominkowy od Defro Home defrohome/pl/ , model Impuls ME BP o narożnym przeszkleniu. Spore gabaryty paleniska na swój sposób podnoszą prestiż, jak i dodają ciekawego klimatu. Poza tym to schludnie wykonane i solidne rozwiązanie.

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kasiakasiula »

Na pewno we wnętrzu, zwłaszcza sypialni, przedpokoju lub garderoby musi znaleźć się miejsce na praktyczną i solidnie wykonaną szafę :) Na sklepabcmeble/pl/476-szafy-biale-z-lustrem możecie znaleźć bardzo eleganckie szafy z lustrem :)

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Lana »

W internecie można znaleźć wiele pomysł na wystrój wnętrza. Jeśli jesteście fanami kinematografii lub muzyki, to warto pomyśleć o panelach akustycznych. One nie tylko poprawiają jakość dźwięku, ale też bardzo ładnie i stylowo wyglądają. Mają ciekawe wzory, możecie je zobaczyć tutaj mebleimaterace/pl/p/panele-dekoracyjno-akustyczne/ . Polecam, bo to praktyczne rozwiązanie.

ODPOWIEDZ