Aranżacja wnętrz

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Aranżacja wnętrz

Post autor: oran »

Swój dom/mieszkanie projektowaliście sami, czy korzystaliście z pomocy profesjonalisty? Nam samym nie szło, mieliśmy pełno pomysłów, ale co z tego, skoro nie umieliśmy wcielić ich w życie i wymyślić spójnej wizji. Na całe szczęście zatrudniliśmy firmę Santiago Design z Torunia santiagodesign/pl/o-mnie/. Oni przepięknie przekształcili nasze pomysły w gotowy projekt wnętrz, który już od samego początku się nam spodobał. Polecam ich gorąco.

maksa
Posty: 31
Rejestracja: śr lip 08, 2020 12:09 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: maksa »

A ja lubię sama urządzać wnętrza, zwłaszcza że super meble znajduję często w randomowych miejscach. Jakieś pół roku temu odkryłam super sklep internetowy meblomaniak24/pl meblomaniak24/pl/. Ich meble są eklektyczne, przepięknie i unikatowo wyglądają i są w bardzo dobrych cenach. Zwłaszcza ich meble retro chwyciły mnie za serce, są niepowtarzalne i pasują nam do domu idealnie, polecam.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: nero »

Fajne meble maja też w sklepie Kera Meble w Tarnowie kera-meble/pl/pomieszczenia. Można też zrobić zakupy w ich sklepie internetowym. Mają dobre ceny, meble są tanie, a przy okazji bardzo dobre jakościowo. Wyposażyliśmy się u nich niemal całkowicie, fajnie, że meble można kupować tam zestawami i pojedynczo, polecam ich serdecznie.

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: sejsa »

U nas samymi wykończeniami zajęła się Piotr Wachowski Brukarstwo (Jarzębiec) brukarstwo-wachowski/pl/oferta/wykonczenia i lepiej trafić nie mogliśmy. Mają bardzo fajnych fachowców, którzy wiedza co robią, są kompetentni i uczciwie pracują. Mają bardzo przystępne ceny, no i skończyli wszystkie prace w terminie, polecam.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: sepa »

U nas projektem wnętrz zajęła się pracownia projektowania wnętrz Adrianov Projekt arch. Lindy Szymańskiej w Złocieniecu adrianovprojekt/pl/webpage_9. Wszystko wyszło super, byłam zdumiona, że mój dom może wyglądać tak pięknie. Cenowo wyszło korzystnie, z panią architekt mieliśmy non stop kontakt, wszystkie pomysły były omawiane, ale w zasadzie jej propozycje były świetne, więc współpraca ułożyła się super od początku do końca, polecam ją serdecznie.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Dominika »

Niedawno odświeżałam pokój mojej córeczki. Z racji tego, że rośnie jak na drożdżach musiałam zmienić łóżeczko i dokupić meble aby miała gdzie przechowywać swoje skarby. Koleżanka wysłała mi stronkę ze ślicznymi komodami pinio/com/pl/oferta/dla-starszaka/komoda-dla-starszaka/ . Idealnie pasują do pokoju a córka ma gdzie trzymać swoje zabawki. Tak jej się spodobało, że sama chętnie sprząta i układa po swojemu w szufladkach.

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Karina0 »

Mam wyobraźnię przestrzenną i plastyczną, dlatego nie będę musiała korzystać z pomocy specjalisty. Właściwie sama urządziłam nasze mieszkanie z małą pomocą siostry. Jeszcze będę chciała kupić ładny dywan do salonu i zastanawiam się nad ofertą tego sklepu kochamydywany/pl/dywany-shaggy . Wybór jest bardzo ciekawy i to w rozsądnych cenach. Tylko jaki kolor zamówię to jeszcze nie wiem :)

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: nosleep »

Ja właśnie kompletnie nie mam zmysłu przestrzennego, więc dla mnie urządzenie wnętrza to raczej niewykonalne zadanie :) Żeby się nie męczyć przy urządzaniu mieszkania zdecydowałam się na współpracę z architektem wnętrz z Łodzi z biura inter-your/pl/ . Przyznam, że nie spodziewałam się, że można zastosować tak różne rozwiązania i zaprojektować funkcjonalne wnętrze. Architekt zaproponował mi też sporo ciekawych dodatków, o których nie istnieniu nie miałam wcześniej pojęcia.

Xenia
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:13 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Xenia »

Jakoś szkoda mi pieniędzy na urządzanie domu z pomocą architekta skoro sama z powodzeniem mogę to zrobić. Teraz akurat jestem na etapie wyboru odpowiednich tapet do domu dobretapety/pl/roberto-cavalli-home-no-6 . Wspaniale, że nie muszę się nigdzie ruszać i chodzić po sklepach stacjonarnych. Wygodne jest takie zamawianie przez internet.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Dominika »

Gdzie kupujecie meble i dodatki do aranżacji wnętrz ? Z racji tego, że nie mam ostatnio czasu na zakupy staram się kupować więcej rzeczy na internecie bądź szukać odpowiedniego sklepu. Ostatnio urządzałam sypialnię i znalazłam cudowne dodatki w Domoteka centrum wyposażenia wnętrz .

ODPOWIEDZ