Aranżacja wnętrz

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: camio »

Myślę o tym, żeby kupować starodawne meble i dawać im drugie życie. Część dla siebie, część na sprzedaż. Co sądzicie o takim recyklingu?

Tarso
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 9:49 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Tarso »

Ostatnio poszukiwałem ciekawych nowoczesnych mebli w sieci i tak trafiłem na edinos/pl/meble Różne style, ale wszystko bardzo pasuje do mnie.

kard
Posty: 6
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 3:44 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kard »

U nas mieliśmy jedno dodatkowe pomieszczenie w domu i przeznaczyliśmy je na pokój gościnny. Często wpadają do nas goście, czasem także na noc i jest to super opcja. W tym pokoju mamy komodę, mała szafę, telewizor i rozkładaną kanapę. Akurat kanapę znaleźliśmy w klepie internetowym meblove24/pl meblove24/pl/kanapy. Taka kanapa z funkcja spania sprawdza nam się idealnie, a w tym sklepie znaleźliśmy dokładnie taki mebel jakiego potrzebowaliśmy. Ceny mają korzystne, a oferowane produkty są dokładnie takie jak na ich stronie, polecam gorąco.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: aldona »

Bardzo lubię bawić się stylami we wnętrzach i wymyślać nowe koncepcje. Czasem zmienić tylko jakiś szczegół a już jest to zauważalne. Właśnie chcę sobie wymienić szafkę pod tv i przeglądam tutaj abra-meble/pl/pokoj-dzienny-jadalnia/szafki-rtv/ Fajnie że nie wszystkie są całkiem otwarte. Ja wolę takie zabudowane aby poukrywać różne rzeczy a nie trzymać na wierzchu. W sumie do tej pory tv mi stoi na komodzie. A na nią mam inny pomysł :)

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: camio »

Swoje pierwsze mieszkanie projektowałam sama i wyszło mi to całkiem ładnie, ale jak kupiliśmy kolejne, to już poprosiłam o pomoc projektanta wnętrz, z prostego powodu. Nie miałam czasu na totalne pilnowanie wszystkiego, a taka pomoc okazała się nieoceniona.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: saymyname »

Widzę, że wykańczacie swoje wnętrza, a gdzie planujecie kupić meble? Ja przykładowo większość mebli będę zamawiać u firmy Black Red White brw/pl/meble-na-miare , ponieważ można u nich wszystko zamówić na miarę itd. To my decydujemy o stylu czy kolorze danych mebli.

tamana
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 07, 2020 11:16 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: tamana »

Powiem wam, że przy urządzaniu łazienki wiele pomysłów wzięłam z salonu Bokaro , tam jest dużo aranżacji, na prawdę każda była świetna, decyzja dosyć trudna bo wszystko mi się tam podobało :) W każdym razie zdecydowaliśmy się na wannę i te płytki bokaro/pl/oferty/abbiso

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: suri »

Ile ja się głowiłam nad tym, żeby sama coś ogarnąć do naszego domu, to jakaś masakra. No nie umiałam, wiem mniej więcej co mi się podoba, ale umieścić tego wszystkiego w przestrzeni, żeby to miało ręce i nogi, niestety nie umiałam. Zatem skorzystaliśmy z usług firmy Santiago Design z Torunia santiagodesign/pl/o-mnie/. Oni profesjonalnie zajęli się projektowaniem i aranżacja naszych wnętrz, maja to wyczucie stylu, bez problemu się z nimi dogadywaliśmy, no i wykonali kawał dobrej roboty, polecam ich serdecznie.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: camio »

Tak w ogóle, to w kwestii aranżacji wnętrz uważam, że czasem warto posłuchać rad mądrzejszych w swoim fachu i zatrudnić architekta wnętrz. To nie kosztuje wiele, a daje naprawdę efekt wow.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Pańcia »

Wszystko zależy od środków, jakie mamy. My kupiliśmy taką kuchnię https:/ww.edinos/pl/zestaw-mebli-kuchennych-silva-dab-votan-antracyt i uważam, że wygląda bardzo dobrze. Kuchnie restauracyjne też zajmują bardzo dużo miejsca.

ODPOWIEDZ