Aranżacja wnętrz

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: roberyt »

Sama się trochę tym interesuję i czytałam niedawno super artykuł na temat stylu klasycznego w salonie oraz samego urządzania domów i mieszkań, warto go sobie przejrzeć: wmeble/pl/artykul/styl-klasyczny-w-salonie-propozycje-mebli-dla-domow-i-mieszkan-91502

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kendal »

Ja ostatnio widziałam dobrą ofertę na projektowanie wnętrz domów . Mają tam wiele ciekawych ofert godnych uwagi. Podejście do każdej realizacji indywidualne. Wiele realizacji mają w super guście.

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: maui »

Ja właśnie przeglądałam wiele artykułów i blogów, ogólnie to inspiracji miałam kilka folderów, ale nie wiedziałam w jakim kierunku podążyć i co połączyć ze sobą. Dlatego skorzystaliśmy z usług warszawskiej firmy CREO – ARCHITEKTURA WNĘTRZ creo-architektura/com/pl/wizualizacje/. To rzetelni ludzie, prawdziwi specjaliści, którzy znają się na projektowaniu wnętrz, z którymi bez problemu się dogadaliśmy, no i całość wyszła opłacalnie, więc tym bardziej polecam.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: akacja56 »

Wnętrze czy projekt domu, czy wokoło domu jest ważny, aby pasował spójnie do wszystkiego. Wiele ciekawych propozycji na pewno można znaleźć na visionstudio/com/pl/wizualizacje-3d/ . Takie stworzone wizualizacje w 3d dają nam całkiem inny obraz jak to wszystko może wyglądać.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: camio »

Myślę, że przy aranżacji wnętrz warto wspomóc się profesjonalistami. Nie chodzi o to, że nie mamy gustu, ale jednak osoby zajmujące się czymś zawodowo potrafią myśleć długodystansowo.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Draksa1981 »

Bardzo wygodne i wyprodukowane z dobrego materiału sofy można znaleźć na stronie galameble/com/sofy/. Ja kupiłam w kolorze musztardowym i do tego mam szare zasłony. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Domis3223 »

Ja największe trudności miałam z wyborem odpowiedniego oświetlenia mieszkania. W większości miejsc postawiłam na, oczko sufitowe oczywiście dodałam też inne źródła światła, takie jak lampy stojące czy kinkiety już prawie zapomniane.

danuśka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:40 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: danuśka »

No urządzając wnętrze domu, najistotniejszy był dla mnie kominek, który dodaje tą wyjątkową atmosferę, której ciężko szukać w ciasnych mieszkaniach. Wkład kominkowy od Defro Home defrohome/pl/ , model portal ME G to dokładnie to czego szukałam, bo gabaryty ma spore ale i palenisko jest nisko umieszczone. Pasuje to do mojego domu w stylu angielskim z nutką nowoczesności.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Draksa1981 »

Jakiś czas temu dostałam po babci stary domek drewniany w cichej okolicy, bardzo chciałabym go odnowić. Przeglądałam kilka projektów i spodobał mi się projekt przepiórka z mgprojekt/com/pl/blog, wykańczał ktoś tak swój dom?

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: profesjonalna »

A jak w codziennej aranżacji wnętrz podobają się Państwu płytki z cegły ? Może macie jakieś gotowe pokoje, salony do pokazania? Chcę troszkę zainwestować, to fakt ale liczę, że to nie będzie dla mnie złym wyborem. W końcu zależy mi na niecodziennym wnętrzu, a takie coś mogę w ogóle jakoś osiągnąć, doradzając się Was.

ODPOWIEDZ