Aranżacja wnętrz

Kermit
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 06, 2020 4:08 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Kermit »

Mi się podoba mnóstwo rzeczy w całej aranżacji, ale musi być spójność stylu. Fajnie, żeby łatwo się czyściło. To zawsze ułatwia życie. Bardzo mi się podobają projekty, które łączą w sobie elementy glamour i architektury klasycznej jak tu unique-residence/com/projekty-luksusowych-rezydencji-willi-domow-klasycznych/. Wyglądają świetnie - luksusowo i ponadczasowo.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: litovelek »

właśnie mam tez biokominek od kratki/pl Świetna i konkretna oraz bardzo wysoka jakość i do tego cenowo też całkiem spoko. Teraz biokominek to przyszłość.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: aklinka »

Natomiast co do kwestii mebli do salonu to polecam zainteresować się ofertą sklepu galameble/com/narozniki/ . Mają tutaj naprawdę świetne i modne narożniki. Wybór jest spory i ceny przystępne, więc myślę że warto tu robić zakupy

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: wiktoriaula »

Jeśli chcecie, aby wasze wnętrze było bardzo funkcjonalne i zawierało wszystkie Państwa pomysły to zajrzyjcie na stronę zona.archi/ i zapoznajcie się z propozycją najlepszych doświadczonych architektów w branży. Do każdego z klientów podchodzą indywidualnie, dostarczając im mnóstwo propozycji i pomysłów, ale dostosowując wszystko pod ich gust. Będziecie zadowoleni, bo mają oni świetne opinie wśród klientów.

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: krysia1844 »

A macie w swoim domu segmenty pokojowe w zestawie? Bo jeśli nie to może warto zastanowić się nad zakupem takich mebli :) Fajnie wyglądają w salonie jako cały zestaw w jednym kolorze, możecie takie segmenty kupić na sklepabcmeble/pl/471-segmenty-pokojowe :) Z pewnością znajdziecie zestaw mebli, które będzie pasował do Waszego wnętrza i stylu.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: camio »

W sumie mogę polecić ten blog: blog.abrys.net/
Mają czasem dość niecodzienne pomysły :)

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: akacja56 »

Mam wyobraźnię przestrzenną i plastyczną, dlatego nie będę musiała korzystać z pomocy specjalisty. Właściwie sama urządziłam nasze mieszkanie z małą pomocą siostry. Jeszcze będę chciała kupić ładny dywan do salonu i zastanawiam się nad ofertą tego sklepu kochamydywany/pl/dywany-shaggy . Wybór jest bardzo ciekawy i to w rozsądnych cenach. Tylko jaki kolor zamówię to jeszcze nie wiem :)
Jak już będziesz mieć taki dywan to pamiętaj o dobrym pielęgnowaniu jego, bo jednak dywany często tracą na wyglądzie. Przyda Ci się tutaj pralnia pralnia-warszawianka/pl/ ,która nawet na telefon przyjmuje zlecenia takich właśnie szybkim zleceniom. Wywiązują się bardzo dobrze z swoich działań.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: maleńka »

Ja postawiłam na klasykę, gdzie mam proste wykończenie, jasne odcienie ścian a jedynym wyróżnikiem jest kominek. Tu postawiłam na coś co się mocno wyróżnia i kupiłam wkład powietrzny od Defro Home defrohome/pl/ , model Intra SM. Trzy ściany przeszklone dawały niesamowity efekt, bo palący się ogień widać w całej perspektywie. Znacząco to unowocześnia wnętrze, ale przy zachowaniu pełnej klasyki.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: aldona »

Mi została łazienka do aranżacji i najprawdopodobniej wykonam sobie kabinę szklaną prysznicową na zamówienie ze względu na niespotykane wymiary. Na stronie szklarzokuniew/pl/ Znalazłam idealną firmę która z szkła wykonuje prawdziwe cuda a do tego nie windują cen w górę.

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Majka_ »

Ja bardzo lubię niebanalny wystrój wnętrz. W każdym pomieszczeniu w moim mieszkaniu musiałam dodać jakiś akcent, by czuć, że faktycznie jest ono urządzone w moim guście. W sypialni postawiłam na drewniany akcent na ścianie. Bardzo mi się spodobał taki pomysł u mojej koleżanki i postanowiłam to samo wykonać u siebie. Znalazłam idealne do tego Panele ścienne Alabaster Barnwood K060 strefaplyt/pl/k/panel-scienny-alabaster-barnwood-k060,238?tr=7 dodały sypialni szyku i kojącego klimatu.

ODPOWIEDZ