Grzejniki

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Grzejniki

Post autor: leana »

W naszym nowym domu zdecydowaliśmy się na grzejniki na podczerwień zamiast takich tradycyjnych. To była super decyzja. Zamówiliśmy je od firmy Stimtalux z Warszawy stimtalux/com/produkty. Oni mają fajnie wyglądające i przede wszystkim solidnie wykonane produkty w bardzo korzystnych cenach. Aż żal z ich oferty nie skorzystać. Do tego muszę ich pochwalić za szybką dostawę, grzejniki sprawdzają się super, polecam.

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Re: Grzejniki

Post autor: jadzka »

Osobiście mogę Ci polecić grzejniki z tej strony https://kociolcenowy.pl/116-grzejniki-panelowe-purmo . Sam zamawiałem u nich je niedawno i muszę Ci powiedzieć, że nie zawiodłem się. Nie spodziewałem się tak świetnej jakości w porównaniu do ich cen. Gorąco ich polecam wszystkim zainteresowanym!
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Grzejniki

Post autor: kasiunia »

Grzejniki w domu są tak samo ważne jak klimatyzacja ścienna , w końcu w naszych domach chcemy przecież mieć w miarę komfortowe warunki mieszkania. Właśnie dlatego zimą dogrzewamy nasze domy a latem staramy się schłodzić powietrze podczas nawiedzających nas co jakiś czas upałów.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Grzejniki

Post autor: Kamila »

My zdecydowaliśmy się na ekologiczne grzejniki elektryczne do naszego mieszkania i jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego rozwiązania. W połączeniu z korzystaniem z odnawialnych źródeł energii jest to rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale również i bardzo ekonomiczne ;)

ODPOWIEDZ