Obsługa księgowa

romek2322
Posty: 935
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Obsługa księgowa

Post autor: romek2322 »

Jak prowadzi się firmę to księgowość naprawdę jest bardzo ważna. Sam na przykład ostatnio dowiedziałem się o biuro księgowe warszawa .

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Obsługa księgowa

Post autor: Julia66 »

Szukając odpowiedniej pomocy księgowej wpadłam na biuro rachunkowe https://www.strategodk.pl/ , które może poprowadzić księgowość, zająć się sprawami kadry i płac oraz sprawami prawno-podatkowymi, ponieważ współpracują z kancelariami, które na prawie doskonale się znają.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Obsługa księgowa

Post autor: furka »

Samodzielnie na pewno nie prowadziłabym księgowości, ponieważ to dla mnie zbyt duże wyzwanie i wolę znaleźć firmę, która zajmie się tym profesjonalnie. Obecnie jest całkiem sporo firm, które oferują zdalne prowadzenie księgowości. Na uwagę zasługuje oferta firmy Neofin . To biuro rachunkowe z enova365.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Obsługa księgowa

Post autor: kasiunia »

Księgowość to złożony i trudny temat, nie ma co ukrywać, ze zajmowanie się księgowością jest czasochłonne. Można sobie to jednak trochę ułatwić poprzez korzystanie z odpowiedniej jakości oprogramowania .Czy znacie oprogramowanie Wapro - to prosty program księgowy .Ten program można sobie najpierw sprawdzić, wypróbować za darmo, to ważne.

ODPOWIEDZ