Dobra kostka brukowa

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Dobra kostka brukowa

Post autor: Gacei54 »

Jak w temacie - znacie jakiegoś dobrego producenta kostki brukowej? Na rynku wybór jest bardzo duży i ciężko jest mi się na coś konkretnego zdecydować... Czy uważacie, że na przykład takie coś jak tu https://www.jadar.pl/ będzie ok?
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Dobra kostka brukowa

Post autor: flow »

Ja mam i mogę ci polecić naprawdę świetnego producenta - TALBUD-A ze Skawiny. Od nich mamy kostkę brukową SASSO talbud-a/pl/asortyment/sasso/. Ona składa się z 3 kostek różnej wielkości, jest przepiękna, prezentuje się naprawdę super. Układała nam ją ta sama firma, tu byliśmy pewni, że poradzą sobie z zadaniem bez problemu, a wszystko wyszło w bardzo korzystnej cenie, polecam.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Dobra kostka brukowa

Post autor: sepa »

My postawiliśmy na płyty chodnikowe betonowe i bardzo fajne znaleźliśmy w firmie PARBET z Danówka parbet/pl/galeria/plytka-chodnikowa/. Oni wykonali dla nas płyty na zamówienie w bardzo nieoczywistym wzorze i spisali się super. Zamówienie zrealizowali na czas w dobrej cenie, płyty bardzo się nam podobają, są wykonane solidnie, polecam.

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Re: Dobra kostka brukowa

Post autor: sejsa »

My mamy kostkę brukową z firmy DARBUD z Moszczanki darbud.eu/sprzedaz-kostki. Ta sama firma jeszcze nam ją układała i wszystko wyszło super. I kostka i ułożenie wyszło w bardzo dobrej cenie, całkowicie się nam to opłacało, firma wykonała kawał dobrej roboty, a do tego pracowali szybko i skończyli w terminie. Takich fachowców trzeba polecać, warto skorzystać z ich oferty.

Nyska
Posty: 16
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:33 am

Re: Dobra kostka brukowa

Post autor: Nyska »

My w ogrodzie używaliśmy kostki od firmy Piedra Land piedraland/pl/kostka-brukowa/ . Świetnie aranżuje się z wystrojem naszego ogrodu, co sprawia, że wizualnie wygląda on naprawdę cudownie. Poza tym mają bardzo przystępne ceny, a sama kostka jest naprawdę solidna i nie ulega pęknięciom.

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Dobra kostka brukowa

Post autor: dzieciaczek »

No właśnie gdzie kupowaliście dobrej jakości kostkę brukową? Bo zastanawiamy się nad położeniem na całej posesji i w okół domu kostki ale zależy nam na solidnej no i ładnej kostce brukowej. Znalazłam tę firmę brukland-kostka/pl/ która zakładała kostkę kilka ulic dalej także przejdziemy się tam i zobaczymy i w razie czego do nich zadzwonimy i zobaczymy co mają nam do zaoferowania

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Dobra kostka brukowa

Post autor: ewaO »

U nas za ułożenie kostki brukowej odpowiadała firma Bet-Pol, z Rybnika bet-pol/com/ i super się spisali, ułożyli solidnie, równo i z ceną nie przesadzili. Także jeśli jesteście z okolicy to zapamiętajcie sobie ten namiar, firma jest mega profesjonalna, będziecie z ich usług zadowoleni.

ODPOWIEDZ