Macie w kuchniach taborety?

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Macie w kuchniach taborety?

Post autor: ariadna »

Chodzi mi zarówno o takie wyższe, barowe, jak i zwykłe, niskie.
Macie takie coś?
Tutaj magod/pl/pol_m_Dom_Krzesla-fotele-stolki_Taborety-Stolki-310.html widziałam dość duży wybór i tak się zastanawiam czy to dobre rozwiązanie do każdej kuchni.
Jak wy to widzicie?

aacca
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:47 am

Re: Macie w kuchniach taborety?

Post autor: aacca »

Tak, bardzo fajnie sie spisują

Piekaczka
Posty: 59
Rejestracja: pt lut 14, 2020 8:08 pm

Re: Macie w kuchniach taborety?

Post autor: Piekaczka »

Taborety to taki trochę sentyment dawnych czasów,teraz bardzo modne stały się krzesła.W sklepie Edinos, można dostać krzesła z różnych materiałów,w różnym stylu i w różnej cenie edinos/pl/krzesla-kuchenne
Obecnie krzesła w kuchni czy jadalni nadają całemu pomieszczeniu elegancji,muszą być jednak przy tym wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości.

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Macie w kuchniach taborety?

Post autor: Lana »

Taborety nie. Ale mam mały barek i hokery. Świetnie to wygląda i jest bardzo funkcjonalne. Goście, którzy przychodzą w odwiedziny, siadają tylko tam. Rzuć okiem na takie hokerki tutaj mebel4u/pl/jadalnia . Moim zdaniem to świetne rozwiązanie. Pasują do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Bez problemu coś wybierzesz.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Macie w kuchniach taborety?

Post autor: bogna45 »

Mam dwa taborety w kuchni, ale to tylko dlatego, że szkoda mi było je wyrzucić po remoncie. Jednak zdecydowałam się na nowe krzesła i stół, a znalazłam wszystko w sklepie internetowym lemag1/com/pl/ . Znajdziecie tam meble do wszystkich pomieszczeń. Myślę, że to wygodne rozwiązanie, bo wszystko można zamówić w jednym miejscu i raz płacić za przesyłkę.

ODPOWIEDZ