Kto do projektowania ogrodów?

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: kendal »

Sklep internetowy Botanic to najlepsze miejsce gdzie możesz kupić szklarnie ogrodowe. Ja zdecydowałam się na szklarnię z polwięgalanu, która już od ponad roku służy mi bez zarzutu.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: kobietki33 »

Ja również mogę wam polecić sklep, ale ze sprzętem ogrodowym i akcesoriami w bardzo dobrych cenach. Szukałam ostatnio kosiarki i wpadłam na ichniejszą ofertę pod tym linkiem: stiga/pl/sklep/urzadzenia-akumulatorowe . Przede wszystkim uważam, że mają doskonale wyposażony sklep. Nie mogłam się zdecydować na odpowiednią kosiarkę, ale na szczęście pracownik mi odpowiednio doradził.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Dominiśka »

Ładny ogród to podstawa, dlatego też regularnie musimy kosić trawę. Ja do kosiarki używam paliwa alkilatowego od warter.pro/ . Jest ono ekologiczne, więc można je stosować bez obaw

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: furka »

Ja mój ogród sama projektowałam bo znam się na tym trochę i wyszło mi całkiem fajnie moim zdaniem. A tutaj gardenspace/pl/ zamówiłam do niego meble, chciałam takie wysokiej jakości a oni właśnie tam mają taką ofertę, zapoznajcie się z nią też.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: kasiunia »

Powiem szczerze ,że nie korzystaliśmy z pomocy nikogo projektując nasz ogród . Ogród to miejsce , gdzie z chęcią wypoczywamy ale i dobrze wiemy ,że trzeba tam systematycznie popracować. W każdym ogrodzie mamy zawsze dużo zielonych odpadów. W takim wypadku dobrze jest by w naszym ogrodzie znaleźć miejsce na kompostownik. Jak to zrobić i gdzie go umiejscowić? - zajrzyj do tego bloga - mgprojekt/com/pl/blog/kompostownik/ , te wszystkie informacje czekają na ciebie własnie w tym miejscu.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: patka »

Polecam też serdecznie odwiedzić stronę Ogrodolandii. Znajdziecie ją pod tym adresem: ogrodolandia.i-wroclaw/pl/ . Firma Ogrodolandia specjalizuje się w architekturze ogrodowej.

Julia66
Posty: 442
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Julia66 »

Jak już będziesz mieć piękny ogród myślę, że namiar na stronę: lovethegarden/com/pl-pl/problemy-ogrodnicze/mszyce może Ci się przydać. Poza artykułami o tym jak poradzić sobie z różnymi problemami, dowiesz się też jak dbać o swoje rośliny.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Aśka »

Tak w temacie ogrodów. Co myślicie o zmianie zwykłej benzyny na tą alkilatową od warter.pro/ ? Świetnie, że powstają takie alternatywy ! Wiem, że dużo osób ma kosiarki spalinowe, a nie chcą się truć jej oparami. A łatwiej i taniej jest wymienić benzynę, niż całą kosiarkę :)

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Zaklinaska »

Uważam ze ogród można sobie samemu zaprojektować, wystarczy ze poczytamy na temat roślin, jakie w jakiej porze roku kwitną ,jak je posadzić, możemy sobie zamówić ładne rzeźby ogrodowe i donice z kamienia piasmar/com/artykuly-ogrodowe-z-piaskowca Maja tam naprawdę spory wybór. Produkty ogrodowe wykonane z piaskowca Długopole sa bardzo trwałe i świetnie się prezentują

Kamilla36
Posty: 172
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Kamilla36 »

Według mnie w ogrodzie powinno znaleźć się miejsce także na basen, który przyda się latem. Na stronie: dollo/pl/ktory_basen_wybrac_porownanie_oferty_bestway_i_intex.html jest bardzo fajne porównanie ofert między sobą. Na pewno dzięki nim uda Ci się wybrać odpowiedni basen ;)

ODPOWIEDZ