Kto do projektowania ogrodów?

Kamilla36
Posty: 172
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Kamilla36 »

Według mnie w ogrodzie powinno znaleźć się miejsce także na basen, który przyda się latem. Na stronie: dollo/pl/ktory_basen_wybrac_porownanie_oferty_bestway_i_intex.html jest bardzo fajne porównanie ofert między sobą. Na pewno dzięki nim uda Ci się wybrać odpowiedni basen ;)

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: jula »

Jeśli zdecydujecie się na basen w ogrodzie to koniecznie zaopatrzcie się w dobra pompę. Możecie ją zamówić m.in tutaj dollo/pl/turystyka_i_ogrod/akcesoria_basenowe/pompy_basenowe.html Dzięki tej pompie woda będzie czysta przez długi czas. My rok temu ją kupiliśmy i sprawdziła sie świetnie.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: patka »

Jeśli zdecydujecie się na dom to bardzo dobrym wyborem w takiej sytuacji będzie profesjonalne brukarstwo Wrocław BRUK-GARDEN: brukgarden/pl/ . Firma ta zajmuje się także aranżacją terenów zieleni. Warto się z nimi skontaktować i dopytać o wszystkie szczegóły.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: furka »

Ja mój ogród ze znajomym który się na tym zna urządzałam i całkiem fajnie to wyszło, nowocześnie i stylowo. Teraz jeszcze tylko taką gardenspace/pl/pergola-biala pergolę zamówię i całość będzie skończona, dużo po terminie ale udało się.

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Inaka »

Ja bym poszukała specjalistycznej firmy, która zajmuje się projektowaniem i tworzeniem ogrodów. Na przykład firma Trawarica z Dolnego Śląska. Wykonują kompleksowo usługę. Nie tylko projektują ogród, ale też robią nasadzenia, trawniki, pielęgnują ogrody, a nawet mogą postawić altankę czy drewutnię. Wykorzystują materiały dobrej jakości. Tutaj szczegóły trawarica/pl/ .

Julia66
Posty: 442
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Julia66 »

Do ogrodu koniecznie trzeba wybrać sobie jakieś fajne meble. aby można było usiąść odpocząć, zaprosić gości i wiele, wiele różnych opcji. Na stronie sfmeble/pl/c/sofy-i-lawki-ogrodowe-ogrod do kupienia jest sofa ogrodowa, a wybór jest naprawdę świetny. Moglibyście zerknąć na to, co i jak jeśli czegoś poszukujecie.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Aśka »

Od siebie bardzo polecam zielone-studio/pl/ogrody-lubon/ :) Stworzyli przepiękny projekt mojego ogrodu, uwzględniając wszystkie moje prośby i potrzeby. Widać, że projektowanie ogrodów to dla nich nie tylko praca, ale również pasja, a każdy projekt dopasowują indywidualnie do klienta :)

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: zuzula12 »

Długo szukałem odpowiedniego sklepu z meblami, które spełni moje oczekiwania. Ostatecznie skorzystałem z oferty sklepu internetowego, który polecił mi mój znajomy i w którym zakupiłem stół i krzesła do kuchni w naprawdę bardzo okazyjnej cenie.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: daga »

Szukam bardzo dobrego projektanta ogrodu w Bydgoszczy, bądź bliskich okolicach. Uwielbiam kwiatki i zieleń, więc kostka na całym podwórku nie wchodzi w grę. Projekt domy wybrałam taki mgprojekt/com/pl/willa-parkowa-5, więc to pod niego musiałby być zaprojektowany ogród. Kogo polecacie?

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: daga »

Musi to być ktoś kto bardzo dobrze się na tym zna. Wydaje mi się, że MG Projekt bardzo dobrze się w tym sprawdzi. Projektują wspaniałe domy, np.: takie mgprojekt/com/pl/willa-parterowa-4, więc wydaje mi się, że ogrody będą również wspaniałe jak ich mieszkanka.

ODPOWIEDZ