Kto do projektowania ogrodów?

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: kendal »

Też chętnie się dowiem kogo polecacie w tym zakresie. Ja na pewno chcę mieć basen w ogrodzie, duży i wbudowany w ziemię na stałe. Słyszałam, że warto też kupić niskie zadaszenie basenu A wy, co sądzicie na ten temat?

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: litovelek »

Jeszcze jak bedziecie mieli możliwość to kupcie sobie do nawadniania odpowiednie sterowniki centrumnawadniania/com Dzieki temu nie musicie już konewka latać

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: patka »

Pomyślcie też o wykonaniu podjazdu i ścieżek w Waszym ogrodzie. W tym zadaniu z pewnością pomoże Wam brukarstwo Warszawa i okolice z firmą Remston: bruk.warszawa/pl/ . Polecam się z nimi skontaktować.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Perunka »

Ja wolę sama sobie wszystko przygotować i zaprojektować. Teraz doszkalam się jeśli chodzi o pielęgnowanie ogrodu sklepdaglezja/pl/blog/jak-uprawiac-warzywa-z-nasion.html i moim zdaniem takie swojskie warzywka to będzie coś!

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: mitril »

ja zainwestowałam w zielone-studio/pl/trawa-w-rolkach/ do tego mają rewelacyjną trawe w rolkach i super uslugi.

Kejsi0
Posty: 17
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:43 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Kejsi0 »

Czy trzeba szukać kogoś aż do projektowania? Może akurat sami dacie sobie z tym radę, urządzenie, rozmieszczenie poszczególnych rzeczy w ogrodzie nie może być aż tak trudny. Ja mam u siebie sporo drzew owocowych, czereśnie, dwie grusze, brzoskwinie, śliwy i też kilka innych drzew, krzewów owocowych. O takie rośliny też trzeba oczywiście dbać, szczególnie gdy te owocują. Tu warto zainwestować w proponowane przez symar/pl/siatki-ogrodnicze/ siatki ogrodnicze.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Pańcia »

Samemu też można stworzyć fajny ogród. Teraz pora wiosenna się zbliza i warto by było kupić kilka fajnych krzeseł i moze stól żeby spędzać przy nicm wiosnenne popołudnia. Widziałam, ze tutaj sfmeble/pl/c/krzesla-ogrodowe-ogrod mają ciekawe krzesła ogrodowe. Spokojnie można wybrac coś stylowego.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: mitril »

w czy macie sterowniki jeszcze do nawadniania ?zapomniałam o tym wspomniec ale takie sterowniki centrumnawadniania/com mają naprawde super działanie i jest to spory plus jak ich uzywany

julia02
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:51 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: julia02 »

Początkowo też myślałam, czy by nie skorzystać z profesjonalnej pomocy jeśli chodzi o zaprojektowanie ogrodu. Ale teraz jest tyle pomysłów w necie, różne blogi, że można sobie samemu poradzić. Tym bardziej, że nie chciałam nic wymyślnego. Najważniejsze było dla mnie ogrodzenie na początek, ale z wyborem nie było problemu. Od razu wiedziałam, że chcę mieć łupane z Jońca. Widziałam takie wcześniej na żywo i bardzo mi się spodobało. Już samo w sobie jest taką ozdobą ogrodu, wyglądem bloczki przypominają kamień naturalny, a są betonowe. Efekt jest rewelacyjny i przy tym super jakość.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: furka »

A przy projektowaniu ogrodu taras sami urządzaliście czy też wam ktoś zrobił? Bo tutaj gardenspace/pl/zadaszenie-tarasu patrzyłam na zadaszenia i mają ładne stylowe, chyba zamówię do siebie któryś z ich modeli. Co wy o nich myślicie? Są stylowe i nowoczesne.

ODPOWIEDZ