Kto do projektowania ogrodów?

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: jula »

Zobacz sobie projektowanie ogrodów Poznań. Jeśli nadal szukasz firmy zajmującej się projektowaniem ogrodów to uważam, że Iglaczek sprawdzi się rewelacyjnie. To firma z doświadczeniem i szerokim zakresem usług. Sama myślę o skorzystaniu z jej pomocy, bo mamy duży ogród i mnóstwo pracy w nim.

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: kochanka »

Mnie samej udało się urządzić ogród, no może pomagała mi moja znajoma która o ogrodach wie znacznie więcej. Dzięki temu mam dużo kwiatów, które w lato wyglądają po prostu świetnie. Sama trafiłam na fajne leżaki dominova/com/pl/lezaki-resol-cat-162 no i od razu wpadłyśmy na pomysł żeby wygospodarować trochę miejsca na basen.

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Jasieńka »

Może to i dobry pomysł aby wynająć kogoś od projektowania ogrodów ale jak na razie to ja sama chcę się tym zająć. Bo jednak sama doskonale wiem co chcę mieć w swoim ogrodzie a czego nie. I tak zastanawiam się nad kupnem trampoliny dla dzieci i jak szukałam czegoś bardziej konkretnego na ten temat to tutaj dollo/pl/turystyka_i_ogrod/ogrod/trampoliny_i_akcesoria.html znalazłam całkiem ciekawy wybór w tych trampolinach.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: kobietki33 »

W mojej opinii warto korzystać z usług najlepszych. Jeżeli interesują was szklarnie poliwęglanowe, to polecam wam zajrzeć w wolnej chwili do Botanic, gdzie takowe znajdziecie. Świetna jakość, dobra cena, terminowa firma.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: mitril »

warto jeszcze miec dodatkowo centrumnawadniania/com/242-gotowe-zestawy-nawadniania zestawy do nawadniania naprawdę są świetne i do tego w dobrej cenie :)

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: zuzula12 »

Co sądzicie o kwiatowych łąkach? Zobaczcie na stronę panilaka/pl/ u nich możecie zamieć na przykład łąkę kwietną miododajną która tworzą rośliny produkujące wyjątkowo dużo nektaru i pyłku. Takie mieszanki zawierają polne kwiaty, rośliny dzikie, ozdobne i rolnicze. Zobaczcie na stronę i poczytajcie o tym mieszkankach nasion. Polecam.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: furka »

Ja nikogo do mojego ogrodu nie potrzebowałam bo sama się zajęłam jego aranżacją. W tym gardenspace/pl/krzeslo-bujane-ogrodowe sklepie zamówiłam krzesła bujane, wygodne są i stylowe także wam też je polecam. Meble i dodatki też internetowo warto szukać.

beciaxyz
Posty: 118
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: beciaxyz »

A jeśli zastanawiacie się, jaką podłogę wyłożyć na taras, jeśli macie przy domu to na fabrykatarasow/pl/deski-kompozytowe-wpc/ znajdziecie wysokiej jakości i w różnym rodzaju deski kompozytowe WPC :)

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Magnolia »

Zgadzam się, że jak samemu nie zna się człowiek za dobrze to najlepiej iść po pomoc do fachowców. My tak zrobiliśmy i dlatego mamy piękny ogród :) Podpowiem wam, że projektowaniem i zakładaniem ogrodów zajmuje się Centrum Ogrodnicze Ogród Śląski ze Świerklańca w okolicy Tarnowskich Gór ogrodslaski/pl/projektowanie-ogrodow/ i my właśnie z ich usług skorzystaliśmy. Wspaniale się spisali, założyli nam dokładnie taki ogród jaki nam się marzył, sielski i romantyczny, uwielbiamy w nim przesiadywać.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: aklinka »

a czy w ogóle trzeba to zlecać komuś innemu? przecież projektowanie ogrodu co całkiem przyjemne zajęcie. ja sie sama tym zajmuje, tak samo jak wyborem roślinności. w sklepie florexpol.eu/332-lilie-drzewiaste znalazłam moje ulubione kwiaty, które zasadzę w ogródku bym mogła się cieszyć ich pięknym zapachem

ODPOWIEDZ