Rolety w domu

Awatar użytkownika
nv20
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:08 pm

Rolety w domu

Post autor: nv20 »

Hej, jeśli szuka ktoś rolet czy żaluzji do domu to zdecydowanie polecam tą stronkę roleter/pl/ . Znajdziecie tam produkty o najwyższej jakości przy okazji z dobrą ceną. Sam kupowałem parę tygodni temu rolety do swojego domu z tej stronki i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony. Gorąco polecam każdemu!
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Rolety w domu

Post autor: grama »

My mamy rolety zewnętrzne, co jest super rozwiązaniem także do domu jednorodzinnego. Nasze mamy od firmy KRISPOL krispol.careco/com/pl/oferta/rolety z Koszalina. Oni zajęli się wszystkimi pracami związanymi także z ich instalacją. Cenowo wyszło korzystnie, a spisali się super. Naprawdę warto skorzystać z ich oferty, polecam.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Rolety w domu

Post autor: matra »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina i rozglądacie się za odpowiednimi roletami do domu to polecam wam zajrzeć na stronę roletaszczecin/pl/ Jest to sprawdzona firma, która sprzedaje porządne rolety w całkiem niezłych cenach. Sama mam rolety od nich zakupione i jestem z nich zadowolona.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Rolety w domu

Post autor: moa »

My rolety kupiliśmy od producenta FORMELANA z Kalisza formelana/pl/produkty/rolety.html. Oni mają szeroką gamę produktów, w tym rolet zewnętrznych i wewnętrznych. My zdecydowaliśmy się na rolety wewnętrzne i firma spisała się super. Rolety były robione na zamówienie, wyglądają bardzo dobrze, są solidnie wykonane, proste w utrzymaniu czystości i obsłudze. Cenowo wyszło bardzo korzystnie, a firma sama zajęła się także montażem i tu też mogę ich tylko pochwalić za dokładność i szybkość, polecam.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Rolety w domu

Post autor: ewaO »

Bardzo dobry wybór rolet wewnętrznych, żaluzji, plis, zasłon rzymskich znajdziecie w Iskra Rolety iskrarolety/pl/ z Pruszkowa. Są świetnie zaopatrzeni i mają rządne ceny, także warto do nich zajrzeć. My mamy od nich rolety materiałowe Fantazja Lux i jesteśmy z nich w pełni zadowoleni, są funkcjonalne i porządnie wykonane, mają dobry mechanizm sterujący i maskownice boczne, także światło nie przenika bokami i zaciemnienie jest naprawdę porządne.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Rolety w domu

Post autor: oran »

Rolety to super sprawa. Ja nie mogę zasnąć, jak coś mi świeci zza okna, dlatego jak tylko można było, to umówiliśmy się z firmą Darek z Luzina na pomiary i zleciliśmy im realizację zamówienia rolety-trojmiasto.eu/#oferta. Mamy od nich jednak nie tylko rolety, ale także moskitiery. Wszystko pasuje idealnie, wykonali je w dobrej cenie, montaż poszedł im super szybko, ale bez wątpliwości dokładnie. Są rzetelni, polecam.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Rolety w domu

Post autor: nero »

Bez rolet teraz, jak jest pełno słońca, to nie idzie wytrzymać. Zwłaszcza w pokojach dzieci się przydają. Mamy rolety wewnętrzne dzień-noc rolethouse/pl/erp-portfolio/dzien-noc/ i też moskitiery, ale od firmy Rolethouse z Przegini Duchownej. Oni mają super produkty, świetne ceny, a dojazd i pomiary są całkowicie za darmo. Montaż to dla nich nie problem, są całkowicie profesjonalni, polecam.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Rolety w domu

Post autor: nosleep »

Hmmm powiem Wam szczerze, że tak do końca nie jestem przekonana do rolet. Moim zdaniem bardziej elegancko wyglądają plisy. Bardzo ładne plisy na zamówienie wykonuje firma Rolis ze Szczecina rolis/pl/oferta/plisy,p94788612 .Ja u nich zamawiałam plisy na okna do salonu. Prezentują się naprawdę super, poza tym są bardzo estetycznie wykonane. No i materiał jest porządny, widać, że gatunkowo jest bardzo dobry.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Rolety w domu

Post autor: asztarte »

To ja z kolei zachęcam was do sprawdzenia sobie oferty ATL - producenta rolet, plis, moskitier z Łodzi atl.net/pl/ My mamy od nich własnie rolety rzymskie i dobrze nam służą, są porządnie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Znajdziecie tam fajny wybór, zerknijcie sobie, bo warto.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Rolety w domu

Post autor: oran »

.

ODPOWIEDZ