pralnia

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

pralnia

Post autor: Pańcia »

Teraz to bardziej opłaca sie zanieść wszelkie rzeczy do pralni takiej jak prasowalnia/pl/ . Piorą , prasuja i dostarczają do domu. Nie musisz męczyć się ze spieraniem trudnych plam i prasowaniem. Za wszystko zapłącisz online i masz z głowy.

req
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 09, 2020 3:35 pm

Re: pralnia

Post autor: req »

ale super, ja raz skorzystałam z magla i pościel nosze tylko tam

varia
Posty: 13
Rejestracja: pn lis 09, 2020 6:22 pm

Re: pralnia

Post autor: varia »

no właśnie teraz wiele osób powraca do magla i ja jestem jak najbardziej za

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: pralnia

Post autor: marysia8383 »

Ja już od dawna korzystam z pralni i prasowni tutaj pralnia-warszawianka/pl/. Oddajemy nawet dywany. Zawsze czyściutkie i bez ani jednej plamki.

Kermit
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 06, 2020 4:08 pm

Re: pralnia

Post autor: Kermit »

No my korzystamy z takich profesjonalnych usług w przypadku dywanów i mebli tapicerowanych, bo jak sami czyścimy to efekt średni. Oczywiście, od czasu do czasu. Domowe sposoby bywają niewystarczające: nie radzą sobie z wszystkimi zabrudzeniami, efekt końcowy jest niezadowalający (albo gorszy niż poprzednio!). A to całkiem sporo naszej energii. W trosce o meble tapicerowane lub inne tekstylia w naszej przestrzeni, skontaktuj się z firmą emka-warszawa/pl/. To firma z Warszawy, która zajmuje czyszczeniem tych rzeczy ale także poradzi sobie z zabrudzeniami na elewacjach lub balkonach emka-warszawa/pl/oferta/.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: pralnia

Post autor: aklinka »

Tak naprawdę nie sposób dokładnie wyprać dywan domowymi sposobami, to trzeba posiłkować się profesjonalnymi usługami. Ja bardzo sobie chwalę pranie dywanów u warszawa-pranie-dywanow/pl/czyszczenie-ozarow-mazowiecki/ , dzięki nim mam czyste dywany, bez żadnych plam mimo, że są one już wiekowe

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: pralnia

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o pralnie to ja wiem że jeśli działasz w tej branży lub zamierzasz otworzyć taki biznes trzeba wykorzystać wiedzę i ofertę kannegiesser/pl Działają oni na rynku od wielu lat i mają świetne maszyny jak i akcesoria do nich. Dzięki nim stworzysz nowoczesny punkt który szybko obsłuży klientów.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: pralnia

Post autor: brukselka »

Jesli prowadzicie własną pralnie, to z pewnościa zainteresuje was oferta - dystrybutor chemii i kosmetyków :) Firmy tego rodzaju zazwyczaj zamawiają środki chemiczne w ilościach hurtowych, ale znaleźć dobrze zaopatrzoną hurtownię z fajnymi cenami wcale nie jest tak łatwo

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: pralnia

Post autor: furka »

Czy w Polsce jest dużo pralni samoobsługowych? Czy na o byłby popyt, wydaje mi się w większych miastach na pewno tak. Jeśli chcesz otworzyć swój biznes to może należy pomyśleć o takiej pralni zainwestujwspeedqueen/pl/ Jest to zdecydowanie ciekawe rozwiązanie.

ODPOWIEDZ