Akcesoria do kuchni

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Akcesoria do kuchni

Post autor: HalinkaKalinka »

Jestem na etapie aranżowania swojej kuchni, potrzebuję dużo inspiracji :D Dlatego macie może sklepy - tylko online, gdzie znajdę fajne akcesoria do kuchni? Może jakieś sklepy też ze sprzętem

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: pinkipa »

Jeśli rozglądasz się za zmywarką to zobacz sobie modele electrolux, mają fajny sprzęt AGD. Mam model maxiFlex, jest bardzo pojemna, dla naszej rodiny to spore ułatwienie zycia bo mycia naczyń u nas jeest bardzo dużo.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: wiktoriaula »

Czasami tanie akcesoria do domu można znaleźć w serwisie ogłoszeniowym Pokato, który posiada mnóstwo kategorii w tym z wyposażeniem domu, w którym inni wystawiają swoje, niepotrzebne już im akcesoria, meble czy inne urządzenia, którym bez problemu można nadać drugie życie. To bardzo dobry i tani sposób na zmiany i poszukiwanie nowych rozwiązań dla swojego wnętrza. Myślę, że w bardzo dobrej cenie można znaleźć prawdziwe perełki.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: saymyname »

Wiecie, jak szukacie wyposażenie do kuchni, to moim zdaniem najlepiej odwiedzić sobie takie miejsca jak gastromania/pl. Mnie tam spodobała się ostatnio waga gastronomiczna , która widać że jest funkcjonalna i naprawdę mocna. Opłaca się ją zakupić.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: daga »

Niestety, ale nie wiem, co Wam jest typowo potrzebne, to nie mogę sie wypowiadać, żebyście to, albo tamto kupili, ale na pewno mogę podpowiedzieć, że są fajne sklepy w sieci, gdzie wszystko dostaniecie. Na pewno wyposażenie kuchni Comitor ma całkiem w porządku. Sprawdźcie w wolnym czasie.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: brukselka »

ja sporo akcesoriów do kuchni zamwilam sobie tutaj megascena/pl/dom-i-ogrod/ :) sklep swietny, mozna u nich kupic praktycznie wszystko! do tego wysylka raz dwa,po 3 dniach mialam zamowienie juz w domu

hannah
Posty: 240
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: hannah »

Na pewno trzeba też pomyśleć poważnie o zakupie takich sprzętów jak lodówka czy piekarnik. Widziałam ostatnio piękne wersje kolorystyczne w ofercie Electroluxa - srebrny i czarny. Świetnie wpasują się do nowoczesnych wnętrz.

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: megXX »

Kuchnia powinna być przede wszystkim praktyczna - takie mam podejście, w sumie również i jeżeli chodzi o urządzenie całego domu. Jednak też fajnie jak jakiś designerski dodatek się znajdzie. Tak trafiłam na firmę ciarkodesign/com/ i proponowane tu mega ciekawe okapy. Zastanawiam się między okapem przyściennym, a podszafkowym.

kendal
Posty: 666
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: kendal »

Akcesoria kuchenne powinny być wysokiej jakości, po to aby mogły nam służyć jak najdłużej :) Powiem wam, że sama ostatnio zdecydowałam się na Chlebaki sklep i serio polecam. Do tej pory chleb trzymałam w papierowych torebkach, które dostawałam w piekarni.

soya
Posty: 189
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: soya »

A czy kojarzycie może sklep elhandel/pl/szpatulki-i-noze-cukiernicze-c-2_78.html ? Bo zauważyłam, że tam można kupić najróżniejsze artykuły, akcesoria do kuchni. Ja skupiłam się akurat na tych do pieczenia, zainteresowały mnie chociażby noże cukiernicze. Zastanawiam się czy warto dokonać u nich zakupu?

ODPOWIEDZ