Ile wydaliście na urządzenie i umeblowanie domu?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Ile wydaliście na urządzenie i umeblowanie domu?

Post autor: imma34 »

Ile wydaliście na urządzenie i umeblowanie domu?
Oszczędzaliście raczej czy wydawaliście na bogato wiedząc, ze to w końcu wasz dom?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Re: Ile wydaliście na urządzenie i umeblowanie domu?

Post autor: Tyczka »

Ja nigdy nie robię na nie wiem jak bogato,
raczej staram się żeby było łądnie i funkcjonalnie, ale nie lubię przepłacać za meble.
Sporo fajnych okazji meblowych znalazłam swojego czasu tutaj magod/pl/ - krzesła, stołki i inne takie rzeczy
i powiem Ci, że bardzo jestem zadowolona, bo jakość i wytrzymałość super, wizualnie piękne,
a nie zbankrutowałam na same tylko meble :)

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: Ile wydaliście na urządzenie i umeblowanie domu?

Post autor: tajemnicza »

Niewiele,co jest możliwe,jak wie się gdzie, w jakim sklepie kupować meble i dekoracje do domu czy biura.Nie jestem zwolenniczką wydawania dużych sum pieniędzy na umeblowanie,dlatego też poszukując sklepu meblowego,natrafiłam na Edinos,sklepu z atrakcyjnymi cenami i doskonałym wyposażeniem edinos/pl/
Sklep oferuje meble najwyższej jakości do każdego z pomieszczeń,mają meble funkcjonalne,nowoczesne,dopasowane do różnych styli i oczekiwań klienta.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Ile wydaliście na urządzenie i umeblowanie domu?

Post autor: haanka »

ja starałam się oszczędzać ale też bez przesady, zależało mi przede wszystkim na wysokiej jakości wyposażenia tak by nie musieć za 2 czy 3 lata wymieniać np mebli. Te zamówiłam w większości u producenta George Azzar. Realizują zamówienia indywidualne, meble są robione pod konkretny wymiar. Solidna jakość, umiarkowane ceny i sprawna realizacja zamówień.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Ile wydaliście na urządzenie i umeblowanie domu?

Post autor: profesjonalna »

Podobno przy budowie takich mgprojekt/com/pl/willa-rodzinna domów, to jest najmniejszy koszt. Najgorzej z wykończeniem, ale ja tego jeszcze nie sprawdzam. Na razie szukam fachowców. Cena się liczy, owszem, ale też fachowcom groszy zapłacić nie zamierzam ;) .

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ile wydaliście na urządzenie i umeblowanie domu?

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem urządzenia i umeblowania domu. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z dekoracjami, to zdecydowanie polecam Wam stronę, na której znajdziecie firany do kuchni oraz wiele innych produktów w atrakcyjnej cenie.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Ile wydaliście na urządzenie i umeblowanie domu?

Post autor: aldona »

W sumie nie wiem nie liczyłam i chyba wolę nie podliczać. Będę zdrowsza:) Ale sporo rzeczy kupowałam tutaj nietylkofiranki/pl/189-posciel-160x200cm i mają ceny bardzo dobre. Warto sprawdzić bo są różne warianty i kążdy coś znajdzie.

ODPOWIEDZ