Magazyn

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Magazyn

Post autor: Dominiśka »

My niedawno zdecydowaliśmy się na współpracę z martech-hs/pl/ . Firma bardzo fachowo podchodzi do zleceń, dosyć szybko uporali się z awarią naszej maszyny, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Magazyn

Post autor: Gacei54 »

Jestem początkującym przedsiębiorcą i zastanawiam się nad wynajmem hali namiotowej. Chodzi mi tutaj o coś z tego zakresu https://www.ekodynamic.com.pl/ . Jest tu jakiś spec z doświadczeniem, który zna się na tego typu rzeczach? Będą mi przydatne wszystkie rady. Ale z tego co czytałem to podobno jest to solidne rozwiązanie za niewielkie pieniądze.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Magazyn

Post autor: daga »

W sumie magazyn może być różnorako wyposażony, ale często zakłada się windy, które ułatwiają prace i na ogół przyspieszają je. Dlatego uważam, że dobrym pomysłem będzie coś takiego jak części dźwigowe sklep Global Lift Wam dostarczy i możecie śmiało pomyśleć o windzie. W razie czego również, z tego co wiem, prowadzą montaż.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Magazyn

Post autor: Rysia »

Moim zdaniem jeśli praca w magazynie ma być bezpieczna to powinny się znaleźć w nim regały. Zobaczcie tu e-regaly/pl/ Są tu regały magazynowe, regały wciskane, skręcane, z płytą MDF, metalową. Stabilne, wytrzymale na duże obciążenia. Pozwalają na bezpieczne składowanie towarów, produktów itp.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Magazyn

Post autor: nosleep »

Bardzo ważne jest wyposażenie magazynu, dlatego jeśli nie bardzo wiecie, jak funkcjonalnie urządzić magazyn to polecam kontakt z firmą regalsystem/pl. To specjaliści od zagospodarowywania wnętrz hal magazynowych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu pomogą Wam wybrać wyposażenie dopasowane do Waszych potrzeb oraz możliwości finansowych.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Magazyn

Post autor: paulajanicka »

Jeśli jesteście w trakcie projektowanie swojego magazynu to koniecznie musicie dowiedzieć się jak powinny wyglądać drogi transportowe w magazynie aby było bezpiecznie. Bardzo ważna jest właściwa, utwardzona i równa nawierzchnia, po której będą mogły jeździć wózki widłowe. Koniecznym warunkiem są także widoczne oznakowanie dróg transportowych oraz wskazanie dróg ewakuacyjnych. To jedne z wytycznych, które trzeba wziąć pod uwagę.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Magazyn

Post autor: hannah »

Pomyślcie koniecznie o tym, aby otworzyć magazyn w namiocie przemysłowym. W mojej opinii jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Na stronie inamiot/pl/ poczytacie o tym więcej. Uważam, że warto sobie poczytać.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Magazyn

Post autor: Dominiśka »

A co powiecie na pompy cwu ? U nas sprawdziły się super

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Magazyn

Post autor: kobietki33 »

Ostatnio szukałam sprawdzonej firmy, która w swoim asortymencie miałaby motoreduktory wysokiej jakości. Kolega podpowiedział mi, żebym w wolnej chwili zgłosiła się do firmy nord/com/pl/produkty/motoreduktory/motoreduktory-walcowo-sto%C5%BCkowe/motoreduktory-walcowo-sto%C5%BCkowe.jsp , ponieważ pamięta że oni zajmują się tego typu branżą. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście i co o nich sądzicie.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Magazyn

Post autor: kobietki33 »

:)

ODPOWIEDZ