Wnętrze

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Wnętrze

Post autor: Pańcia »

Ja bym postawiła na ocieplenie wnętrza .W końcu to miejsce w którym będziemy spędzać sporo czasu. Może warto powiesić na ścianach jakieś obrazy. Widziałam, że oprawianiem obrazów zajmuje się galeriaram/pl/oprawa-obrazow/ i z opinii swoich znajomych słyszałam, że są w tym bardzo dobrzy.

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Wnętrze

Post autor: Zaklinaska »

Każdy musi urządzić swoje wnętrze ,tak jak mu odpowiada. to bardzo ważne aby we własnym domu czuć się dobrze. Ja ostatnio natrafiłam na fajną pojemna komodę do przechowywania zfabryki/pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html prosta i elegancka. Wcześniej wszędzie miałam położone różne drobiazgi, których sie zwyczajnie namnożyło. A teraz wszystko ładnie schowane :)

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Wnętrze

Post autor: mitril »

a chcialbym dokupic jakies fajne meble do pokoju naszego 3-letniego syna, zastanawiam sie nad oferta firmy edinos/pl
maja w swoich propozycjach troche dzieciecych mebli, co myslicie? wg mnie jest to fajna oferta

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Wnętrze

Post autor: Clamor »

A co myślicie o tym biurze https://www.bohostudio.pl/studio ? Sprawdzą się jeżeli chodzi o aranżację mojego nowego mieszkania? Szukam najlepszych fachowców w tej dziedzinie, ale wiadomo - w uczciwej cenie. A to właśnie wygląda mi na taką ofertę. Wiecie coś o nich?
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Wnętrze

Post autor: Pańcia »

Czasami wystarczy tylko wymiana niewielu elementów wnętrza i juz jest zupełnie inaczej. Może pomyśl o zmianie swojej kanapy na taką sfmeble/pl/c/sofy-rozkladane-do-salonu . Wiadomo, ze każda kanapa powinna być wygodna dlatego jak już kupowac to coś konkretnego.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Wnętrze

Post autor: Kamila »

Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad tym, jak udekorować wnętrze swojego domu, to polecam zajrzeć na portal lokalny porady.lubin/pl/. Ja znalazłam tam ostatnio naprawdę fajny artykuł na ten temat ;) Na pewno Was zainteresuje ;)

Klaudia M.
Posty: 17
Rejestracja: czw sie 27, 2020 9:10 am

Re: Wnętrze

Post autor: Klaudia M. »

Wiadomo, ze każda kanapa powinna być wygodna dlatego jak już kupowac to coś konkretnego.
Zgadzam się. Też uważam, że jak kupować meble to już postawić na solidne wyposażenie. Długo szukałam odpowiednich mebli dla siebie, ale na stronie Eltap znalazłam interesujące mnie kanapy: eltap/pl/oferta/Kanapy/46.html oraz wszelkiego rodzaju inne wyposażenie do wnętrz. Mają duży wybór mebli, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie ;)

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wnętrze

Post autor: zuzula12 »

Jeśli chodzi o projekty wnęrz to polecam serdecznie firmę innerium/pl/ ich pracownię tworzą architekci i architekci wnętrz, którzy od wielu lat projektują wnętrza, a ponadto uczestniczą w wielu branżowych spotkaniach i szkoleniach. Naprawdę warto z nimi współpracować.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Wnętrze

Post autor: wiktoriaula »

Obrazy we wnętrzach to świetny pomysł, zwłaszcza jeśli namalowane zostaną samodzielnie. Z pewnością do tego przydadzą wam się mazaki do plotera silhoutette , które są świetną inwestycją. Kolorystyka mazaków jest naprawdę szeroka, więc każdy bez trudu powinien znaleźć coś co będzie mu najlepiej pasowało do wykonania tego typu ozdób i rękodzieł. Można je zakupić w naprawdę świetnych cenach i wysokiej jakości.

Fermina
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Wnętrze

Post autor: Fermina »

Każdy sobie wnętrze urządzą na swój sposób. Ale warto pomyśleć o żaluzjach, gdy jest ciepło i słonecznie, możemy trochę mniej światła wpuścić do domu. Ja kupiłam żaluzje drewniane karnix/pl/zaluzje-drewniane-9870.html bardzo ładnie się prezentuą ,sa solidnie wykonane. Możemy sobie wybrać kolor jaki nam najbardziej pasuje do wnętrza.

ODPOWIEDZ