ekologiczna zywność zamawiana w sieci

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: moira »

Na pewno musicie rozejrzeć się za sprawdzonymi sklepami internetowymi, które zajmują się sprzedażą zdrowej i ekologicznej żywności. Ja sama mogę polecić wam sklep internetowy diogra/pl/ Firma ta sprzedaje produkty orkiszowe, które pochodzą z ich własnej farmy. Wszystko jest tam wykonywane w ekologiczny sposób.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: dixii »

wszystko się udało yoolka haha :) sama nie wiedziałam co najpierw jeść :) tylu smacznych warzyw i owoców dawno nie jadłam :) nawet dzieci się zajadały a to już coś :) już tworze liste zakupów na kolejne zamówienie :)

yoolka
Posty: 101
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: yoolka »

no to super :) ja dziś się spodziewam dostawy :) na kolacje będą naleśniki na słodko :) Ajjj już się doczekać nie mogę :)

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: saymyname »

Według mnie opłaci się kupować ekologiczną żywność w internecie. Tutaj jest ona po prostu dużo tańsza, jak w stacjonarnym sklepie. Zobaczcie sobie dla przykładu oferty miodwarzywa/pl/kategoria-produktu/produkty/maki-produkty/ . Tam znajdziecie wiele świetnych produktów i w jakich cenach?

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: AniaSania »

A mi w sieci spodobał się neseser damski. Cieszę się że go mam bo jest doskonały do pracy. Lepszy niż torebka.

kendal
Posty: 667
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: kendal »

Ja też jedzenie zamawiam głównie z internetu, bo tak jest mi wygodniej. Ale poza zdrowym, ekologicznym jedzeniem lubię też zamówić sobie coś słodkiego. Ostatnio skorzystalam z oferty slodyczowo/pl/Japonskie-slodycze i myślę, że jeszcze nie raz złożę tutaj zamówienie. Mieliście kiedyś okazję jeść japońskie słodkości?

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: marysia8383 »

Jak sobie sama wyhodujesz, to masz pewność, ze zdrowe. my tak robimy. nie jestem jakimś wybitnym rolnikiem ale co trzeba wiem. Głównie stad wartaglass/pl/ochrona-zboz-ozimych-przed-chorobami-to-warto-zrobic-jesienia/.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: patka »

Bardzo duży wybór takich produktów ma w ofercie sklep ekologiczny od-natury/pl/ . Z pewnością znajdziecie tam wszystko to, czego poszukujecie. Oprócz żywności w ofercie mają też naturalne kosmetyki, zioła i suplementy diety.

cesia
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:37 pm

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: cesia »

Jeszcze żywności nie zamawiałam w sieci, ale chyba nadszedł czas żeby spróbować. Od kilku dni noszę się zamiarem kupienia czegoś z tej strony wyrobynaturalne/com/ . Koleżanki z pracy zamawiają w tym sklepie różne naturalne oraz zdrowe produkty i trochę im pozazdrościłam. Produkty w nim oferują świeże i ekologiczne.

kendal
Posty: 667
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: ekologiczna zywność zamawiana w sieci

Post autor: kendal »

Jeżeli rozglądacie się za porządnym sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą zdrowej żywności to polecam wam zajrzeć na stronę Swojska Piwniczka. Jest to świetny sklep online, od którego sama regularnie zamawiam produkty orkiszowe i nie tylko.

ODPOWIEDZ