Profesjonalna ostrzałka gdzie?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Profesjonalna ostrzałka gdzie?

Post autor: Tyczka »

Mój tata chce w prezencie dostać jakąś porządną ostrzałkę do noży, nie z takich jak sprzedają w marketach tylko lepszą. Wiecie gdzie dostać coś takiego?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Profesjonalna ostrzałka gdzie?

Post autor: imma34 »

Dobrego sprzętu kuchennego szukaj w miejscach, w których zaopatrują się restauracje, bary i inne obiekty zbiorowego żywienia.
Tacy wiedzą gdzie się zaopatrywać żeby urządzenie gastronomiczne było odpowiedniej jakości no i wytrzymało na pełnych obrotach jak najdłużej :D
Zacznij od hurtowni gastrosilesia/pl/
Na pewno znajdziesz u nich dobrą ostrzałkę też :)

soya
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Profesjonalna ostrzałka gdzie?

Post autor: soya »

No, tak... Nawet takiego drobiazgu nie może zabraknąć w gastronomii. Tutaj ocelovapanvica.eu nawet więcej możecie się dowiedzieć odnośnie wyposażenia do gastronomii. Także warto troszkę poczytać sobie na ten temat, zawsze to łatwiej będzie wybrać odpowiednie artykuły do swojego biznesu.

Kamila
Posty: 381
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Profesjonalna ostrzałka gdzie?

Post autor: Kamila »

A skoro już mowa o prowadzeniu własnej gastronomii, to czy znacie może może takiego bloga gastronomicznego jak napatelni/com/pl/? Ja ostatnio znalazłam tam sporo ciekawych artykułów. Są tam między innymi różne porady specjalistów, czy też artykuły na temat tego, jaki wybrać sprzęt i wyposażenie kuchenne do gastronomii. Jestem przekonana, że taka wiedza na pewno się Wam przyda :)

ODPOWIEDZ