Przepisy zdrowe odżywianie

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: Aśka »

W mojej kuchni niezastąpiony jest rafinowany olej rzepakowy Można go używać do smażenia powierzchniowego i głębokiego, dlatego, że ma wysoką temperaturę dymienia. Ma tłuszcze nienasycone, zawiera kwasu linolowego (omega-6) i alfa-linolenowego (omega-3) , które są niezbędne dla naszego organizmu. A Wy na jakim oleju smażycie?

zuzula12
Posty: 1511
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chodzi o mnie, to od wielu lat prowadzę własna cukiernie i staram się oferować moim klientom najwyższą jakość. Wszystkim zainteresowanym mogę polecić ofertę producenta lodów rzemieślniczych - lody w hurcie .

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: furka »

A co powiecie na stek wołowy z sosem z zielonego pieprzu? Bo tutaj gerlach/pl/przepis-na-stek-wolowy-z-warzywami-i-sosem-z-zielonego-pieprzu znalazłem taki przepis i chciałem go dziś dla mojej rodzinny przygotować. Powiem wam że gotowanie wychodzi mi całkiem fajnie.

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: kobietki33 »

Czasami najprostsze dania najtrudniej wykonać. Ja ostatnio poszukiwałam sprawdzonego przepisu na krupnik i na stronie tego portalu winiary/pl/przepisy/krupnik/ udało mi się znaleźć naprawdę ciekawe wskazówki jak go przygotować. Jeżeli również jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Przepisy zdrowe odżywianie

Post autor: bogna45 »

Jest wiele zdrowych produktów, z których można skorzystać. Jednym z nich jest japońska matcha, Zerknij tu https://ouritsumatcha.pl/ - to sklep z organiczną matchą, Jej picie przynosi wiele korzyści. To źródło naturalnej kofeiny, która stymuluje bez powodowania nagłego spadku energii, a dodatek L-teaniny sprawia, że umysł jest bardziej skoncentrowany i zrelaksowany. Picie herbaty matcha od Ouritsumatcha to doskonały sposób na wsparcie ogólnego zdrowia i samopoczucia.

ODPOWIEDZ