Obiadki

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Obiadki

Post autor: Uraja59 »

Kobietki, robicie same obiady czy jadacie głównie na mieście? :D Ja niestety mało robię sama, dużo jem poza domem, nie raz fast foody... Nigdy nie mam czasu przygotować sobie jedzenia do pracy
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Obiadki

Post autor: camio »

Dlaczego niestety?
Ja kocham gotować. Jestem weganką, w dodatku moje jelita są kapryśne, więc i na diecie bezglutenowej, a przy okazji przyplątała mi się hipoglikemia reaktywna, więc zero cukru i wszystko na niskim indeksie glikemicznym. Daję radę ;) Wczoraj wegańska carbonara, dzisiaj flaczki z boczniaka. Ostatnio wpadła mi w ręce maszynka do tarcia ziemniaków. Samych ziemniaków nie jem, ale używam jej prawie do wszystkiego :)

Piekaczka
Posty: 59
Rejestracja: pt lut 14, 2020 8:08 pm

Re: Obiadki

Post autor: Piekaczka »

Mnie gotowanie odpręża,zwłaszcza jeśli wymyślając nowe potrawy posiłkuje się sprzętem,który znacznie ułatwia mi życie.Mając dobrej jakości maszynkę do mięsa adler/com/pl/index.php/Main/Produkt/cr_4810 można w kuchni zdziałać cuda.Można samemu zrobić kiełbaskę,można zmielić mięso na tatara czy mielone,dzięki czemu każdy obiad jest smaczny i zdrowy.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Obiadki

Post autor: haanka »

Ja staram się często gotować w domu i wciąż szukam inspiracji na nowe dania :) Produkty spożywcze coraz częściej kupuje w sieci bo tu jest zwyczajnie dużo większy wybór i lepsze ceny. Taki sprawdzony i godny zaufania zakład przetwórstwa owocowo warzywnego to moim zdaniem Vitapol vitapol.net/pl/. Kompleksowa i bardzo rozbudowana oferta, wysoka jakość, która idzie w parze z korzystnymi cenami.

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: Obiadki

Post autor: Fabia »

Ja mam wolnowar crock pot, więc nie gotuję, on robi to za mnie. ja tylko kupuję, kroję i doprawiam :) dobre jedzenie wychodzi, smaczne, domowe.

Tati17
Posty: 16
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 12:05 pm

Re: Obiadki

Post autor: Tati17 »

Jakiś czas temu w sieci napatoczyłam się na dane w tym temacie na blogu - dobrydietetyczny/pl .To wyjątkowo ciekawy wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Sprawdźcie to sami a nie pożałujecie. Są tam również inne super wiadomości.

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Re: Obiadki

Post autor: Karcia »

Bardzo lubię gotować, a szczególnie eksperymentować w kuchni i z reguły wychodzą mi smaczne obiady :) Przyznam jednak, że już trochę jestem zmęczona tym pichceniem i nawet pomyślałam, czy nie zamówić diety pudełkowej dla naszej rodzinki na jakiś czas. Córka znalazła bardzo fajną ofertę dietly/pl/catering-dietetyczny/katowice , dlatego kusi mnie taka opcja. Dla każdego bym zamówiła inne zestawy.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Obiadki

Post autor: Amati »

Ostatnio przejechałam się nieźle na tych fast foodach bo nie mam kiedy gotować i zawsze jem coś na szybko na mieście. Myślałam o tym, żeby lepiej się odżywiać, ale ja nawet nie myślę o tym bo mam głowę cały czas zajętą pracą. Jedynie taka dieta do domu łódź byłaby dla mnie dobrym rozwiązaniem. I muszę się nad tym koniecznie zastanowić. Wtedy bym z pewnością zdrowo jadła.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Obiadki

Post autor: eem »

Też sama gotuję, ale właśnie mój żołądek jest kapryśmy i bardzo często miałam niestrawność, ogromne wzdęcia, no same problemy. Odkąd zaczęłam brać błonnik witalny, od producenta NatVita, moje problemy z jelitami odeszły w niepamięć. Oni mają bardzo fajne produkty, z czystym składem, w 100% naturalne i mój błonnik bio jest mieszaniną nasion dwóch gatunków roślin: Babki płesznik i Babki jajowatej. Kupiłam go w na ich stronie internetowej, tutaj: natvita/pl/jelita/247-blonnik-witalny-bio-cena-sklep-nasiona-babka-plesznik-plantago-psyllium-i-lupiny-babka-jajowata-plantago-ovata.html?search_query=blonnik+witalny&results=3 w bardzo przystępnej cenie. Co do samych właściwości, to nasiona dzięki dużej zawartości błonnika działają oczyszczająco, przeczyszczająco i wspomagająco na pracę jelit, a dla mnie jest to prawdziwym wybawieniem, polecam gorąco.

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Obiadki

Post autor: faleloki »

Z tymi obiadkami to różnie to bywa. Bo jednak jak każdy z nas kończy różnie pracę to ciężko jest nam się razem zgrać. Dlatego też w weekendy staramy się wspólnie przygotowywać posiłki. Więc w tygodniu szukamy jakiegoś fajnego przepisu i kupujemy najpotrzebniejsze produkty. I tak szukałam takiej przyprawy jak kminek i znalazłam tutaj ceneo/pl/Przyprawy_jednoskladnikowe/Rodzaj:Kminek.htm w całkiem dobrej cenie i zamówiłam.

ODPOWIEDZ