Wyciskarka do owoców

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 511
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Wyciskarka do owoców

Post autor: Gacei54 »

Jeżeli zamierzacie kupić nową wyciskarkę do owoców, to warto przejrzeć ofertę tego sklepu https://gastroplaneta.pl/pl/c/Wyciskarki-do-owocow/135 , ponieważ możecie tam znaleźć naprawdę dobrej jakości urządzenia za przyzwoitą cenę. Sam korzystałem z ich usług i muszę powiedzieć, że ciężko jest znaleźć lepszą okazję. Posiadają oni również szeroką ofertę, dzięki czemu na pewno znajdziecie coś dla siebie!
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Wyciskarka do owoców

Post autor: pinkipa »

Myślałam żeby kupić ale stwierdziłam, że za dużo z tym zachodu i kosztów, warzywa, owoce nie sa tanie, a pić codziennie marchewkowo-burakowy średnio mi odpowiada, jak mam ochotę na sok to kupuję 100% tymbark, mają i warzywne i owocowe.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Wyciskarka do owoców

Post autor: grama »

Ja mam świetną wyciskarkę wolnoobrotową - Kuvings Evo820 PLus kuvings/pl/produkty/evo820pl/. Ten sprzęt jest niezastąpiony. Kupiłam ją niedawno, ale używam jej non-top. Jest bardzo wydajna, dokładnie wyciska sok i z owoców i warzyw, jest niezawodna. Obsługa jest intuicyjna, bardzo prosta, a to, że w zestawie są jeszcze sita do smoothie i lodów, jest mega. Już nie umiem bez niej żyć, polecam gorąco.

Alina
Posty: 52
Rejestracja: czw sie 13, 2020 10:20 pm

Re: Wyciskarka do owoców

Post autor: Alina »

Nie mam miejsca na kolejne sprzety w mojej małej kuchni, dlatego soku kupuję raczej gotowe. Owocowe lubią moje dzieci, zwłaszcza jabłkowy. Ja jestem fanką warzywnych tymbarków vega :)

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Wyciskarka do owoców

Post autor: soya »

Taka jest prawda, że takie sprzęty to swoje kosztują. Dlatego może warto przemyśleć sobie czy przykładowo nie przejrzeć sobie portale ogłoszeniowe i tam nie znaleźć czegoś dla siebie używanego. Na pewno będzie to spora oszczędność. No,a używane nie oznacza gorsze. Oczywiście trzeba sprawdzić jego stan, czy wszystko działa. Jak będzie wszystko ok, to na pewno warto taki sprzęt potem kupić.

Bara66
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 3:04 pm

Re: Wyciskarka do owoców

Post autor: Bara66 »

Jeśli intryguje Cię ów problem to jak najszybciej przejrzyj ten materiał. Z doświadczenia uważam, że przeczytasz w tym miejscu najpotrzebniejsze wskazówki. Spójrz w wolnej chwili - kuchnianablysk/pl .

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Wyciskarka do owoców

Post autor: Magnolia »

Ja polecam zdecydowanie wyciskarki, szczególnie te dobre. Ja mam Kuvings Evo820 PLus i sok z tych wyciskarek nie zmienia swojej konsystencji, nie rozwarstwia się i wolniej się utlenia, także to same plusy. Co więcej możecie w nich też robić lody, sorbety, koktajle, przeciery czy musy :) Tu znajdziecie więcej informacji na ten temat kuvings/pl/produkty/evo820pl/ Ja jestem z tego modelu mega zadowolona, ciągle jest w użytku i działa bezawaryjnie.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wyciskarka do owoców

Post autor: zuzula12 »

Znacie taki produkt jak sok naturalny iwee ? Ma go w swojej ofercie firma Souvre sok ten ma wiele właściwości. Ma on wpływ na funkcjonowanie nie tylko naszego organizmu ale i duszy. Zobaczcie na ofertę tej firmy, poczytajcie trochę na temat tych produktów i zamawiajcie

Malina
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 07, 2021 7:20 am

Re: Wyciskarka do owoców

Post autor: Malina »

Kiedyś kupiłam wyciskarkę na olx od jakiegoś człowieka z Rosji, to była maszyna :D ciężka okropnie ale wyciskała wszystko - owoce ale i sok z pokrzywy.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Wyciskarka do owoców

Post autor: sorra »

Ja właśnie sobie przeglądam różne wyciskarki do owoców , bo chciałabym móc robić sobie pełnowartościowe soczki w domu,a nie być zmuszoną do ich kupowania. Mam plan zadbać o siebie w 100% i w tym taka wyciskarka na pewno mi pomoże

ODPOWIEDZ